V korunách stromov - Richard Powers Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

V korunách stromov

Richard PowersPremedia • 2020/11SK slovensky

Kniha : V korunách stromov
Kúpiť
16,94
Katalógové číslo: 401618
Ušetríte až 3,01 € z bežnej ceny 19,95
A navyše získate 16 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: V korunách stromov

V korunách stromov je dielo plné horlivého aktivizmu a protestu, v ktorom sa ale zároveň pred čitateľom neuveriteľným spôsobom objavuje príroda a kniha je teda aj ódou na ňu. Dvanásty román Richarda Powersa sa pred nami od koreňov ku korune a potom späť odvíja ako sústredené kruhy navzájom poprepájaných príbehov. Tie siahajú od New Yorku v období pred vojnou Juhu proti Severu až po boje o drevo na severozápade Spojených štátov koncom 20. storočia a ďalej. Existuje totiž svet, ktorý sa odvíja paralelne s tým naším tento svet je nesmierny, pomalý, navzájom poprepájaný, bohatý, neuveriteľne tvorivý a našimi očami takmer neviditeľný. Prichádza príbeh o niekoľkých ľuďoch, ktorí sa tento svet naučia vidieť, a ktorí sú vtiahnutí do prebiehajúcej katastrofy. Dômyselne vystavaný príbeh, ktorý sa vetví a týči ako stromy, čo sa nachádzajú v jeho jadre. Ich výnimočnosť a vzájomná prepojenosť pritom odráža ľudí, ktorí medzi nimi žijú, zhodnotila komisia, ktorá románu udelila Pulitzerovu cenu za beletriu.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
401618
Názov
V korunách stromov
EAN/ISBN
9788081598623
Forma
Pevná
Autor
Richard Powers
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
520
Rozmer
160×235
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

V korunách stromov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.