O psíkovi, ktorý prestal brechať - Eoin Colfer Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

O psíkovi, ktorý prestal brechať

Eoin ColferIKAR • 2021/02SK slovensky

Kniha : O psíkovi, ktorý prestal brechať - 1. vydanie
Kúpiť
8,10
Katalógové číslo: 401417
Ušetríte až 1,80 € z bežnej ceny 9,90
A navyše získate 8 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: O psíkovi, ktorý prestal brechať

Láskavo podaný príbeh o jedinečnom pute medzi chlapcom a jeho psíkom aj o uzdravujúcej sile hudby. Oz vo svojom krátkom psom živote trpel v rukách zlých ľudí. Mama mu síce povedala, že niekde práve preňho žije chlapec, no Oz už nevie, komu môže veriť. Odkedy si Patrik pamätá, vždy túžil mať psa, s ktorým by sa mohol hrávať a rozprávať. Kamoša. Najlepšieho priateľa. Keď Patrik nájde Oza, je odhodlaný z vystrašeného, ubitého psíka jemne a trpezlivo vydolovať jeho prirodzený prejav – brechanie. Potom môžu byť konečne obaja šťastí. Podarí sa im to? EOIN COLFER je írsky bestsellerový autor úspešnej série Artemis Fowl. Vo svete sa predalo vyše dvadsať miliónov jeho kníh. Stal sa laureátom írskej národnej ceny za detskú literatúru a jeho kniha Imaginary Field získala ocenenie Írska detská kniha roka. Autor na nej spolupracoval s uznávaným ilustrátorom Oliverom Jeffersom. P. J. LYNCH získal mnohé ocenenia vrátane Mother Goose Award, Irish Bisto Book of the Year Award a prestížnu medailu Kate Greenaway Medal, ktorú vyhral dvakrát. Je laureátom ceny za írsku detskú literatúru. Pre čitateľov od 7 rokov Z anglického originálu preložila Mária Galádová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
401417
Názov
O psíkovi, ktorý prestal brechať
EAN/ISBN
9788055174211
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Eoin Colfer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/02
Edícia
Stonožka
Rozsah
144
Rozmer
203×152×20 mm
Hmotnosť
0,33
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

O psíkovi, ktorý prestal brechať zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.