Motivačný kalendár 2021

Nasleduj svoje sny

I Can Academy2020 SVK slovensky

Kniha: Motivačný kalendár 2021 - Nasleduj svoje sny
2,83
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 401150
Ušetríte až 0,17 € z bežnej ceny 3,00
A navyše získate 2 vernostné body

Kniha: Motivačný kalendár 2021

Nasleduj svoje sny

Motivuj sa - Zmeň, čo ťa brzdí - Začni konať - Dosiahni svoje ciele. To, na čo sa zameriame, určuje, aký život si vytvoríme. Ak sa zameriame na problémy, cítime sa často demotivovaní, frustrovaní, čo sa odzrkadlí aj na našej ochote konať a na výsledkoch, ktoré dosahujeme. A naopak: Keď nás niečo povzbudí a veríme vo svoje schopnosti, cítime sa dobre a do našej činnosti dáme oveľa viac energie, čo sa ukáže na lepších výsledkoch. Preto od už roku 2012 vytvárame Motivačný kalendár, v ktorom nájdete každý mesiac myšlienky, ktoré pozdvihnú vašu náladu, myslenie a pomôžu vám vidieť svet nových príležitostí. Keď si budete čítať citáty každý deň, nielen že začnete deň niečím, čo vás dobre naladí, ale postupne budete prepisovať aj svoje obmedzujúce presvedčenia a nahrádzať ich novými. Takými, ktoré vás podporia pri životných výzvach a na ceste za tým, čo chcete. Na každej strane nájdete: *Citáty, ktoré sú zostavené tak, aby ste museli pozorne vnímať, čo čítate a tým si to lepšie vryli do pamäte. *Priestor na obrázok vášho cieľa, ktorý vás inšpiruje a bude vám neustále pripomínať, na čom pracujete. *Miesto na váš cieľ mesiaca, kde môžete sledovať, v ktoré dni ste vykonal niečo, čo vás posunulo bližšie k tomu, čo chcete. Týmto spôsobom vám Motivačný kalendár pomôže nielen dobre sa naladiť, myslieť pozitívne a meniť obmedzujúce presvedčenia, ale aj konať a dosiahnuť svoje ciele. Čo v kalendári nájdete *12 strán s citátmi, ktoré sú zostavené tak, aby ste museli pozorne vnímať, čo čítate a tým si to lepšie vryli do pamäte. *Priestor na fotografiu vášho cieľa. *Sviatky a meniny. *Miesto na váš cieľ mesiaca. *Sledovanie vašej činnosti, aby ste nielen mysleli pozitívne, ale aj konali a dosiahli svoje ciele.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
401150
Názov
Motivačný kalendár 2021
Podnázov
Nasleduj svoje sny
EAN/ISBN
8588006151350
Forma
Špirálová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020
Rozsah
14
Rozmer
298×420
Hmotnosť
0,23
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Motivačný kalendár 2021 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.