Rozhodnutie, 2. vyd. - Michaela Zamari Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Rozhodnutie, 2. vyd.

Michaela Zamari • Michaela Zamari • 2020/11SK slovensky

Kniha : Rozhodnutie, 2. vyd. - 2. vydanie
Kúpiť
10,76
Katalógové číslo: 400917
Ušetríte až 2,39 € z bežnej ceny 13,15
A navyše získate 10 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Rozhodnutie, 2. vyd.

Napínavý román, v ktorom nechýba vášeň, dobrodružstvo, erotika a láska! Raven si už ani nepamätá, kedy si naposledy dopriala výdatný oddych. Odkedy mladšiemu bratovi Troyovi supluje rodičov, jej život sa obmedzil len na svadobný salón – zdroj jej príjmu, domáce práce a sem-tam spestrenie v miestnom bare. Je načase dožičiť si zaslúženú dovolenku, ktorú Troy dostane ako darček na svoje osemnáste narodeniny. Mestečko v americkom Utahu vymenia na pár dní za exotickú Malajziu, pričom netušia, ako veľmi im zdanlivo neškodný výlet zmení život. Z minúty na minútu sa dovolenka mení na väzenie pod prísnym dohľadom tajomného cudzinca. Vpadne im do života, je neoblomný, príliš mocný a vie o nich podozrivo veľa. Jeho príchod vyvolá v Raven smršť pocitov. Neznámy muž má iba jediný cieľ – ochrániť Raven. So svojimi dôvodmi sa jej nechce zveriť a ona sa tvrdohlavo odmieta podvoliť bez boja. Dokáže však príťažlivý cudzinec ovládať svoju túžbu po temperamentnej žene, ktorú by si nemal pripustiť k telu? Spoločný nepriateľ síce spojil ich cesty, ale čo ak je jediný, kto ich môže navždy rozdeliť? Zvládnu ochrániť jeden druhého aj pred touto hrozbou?

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
400917
Názov
Rozhodnutie, 2. vyd.
EAN/ISBN
9788057023944
Forma
Viazaná
Poznámka
2. vydanie
Autor
Michaela Zamari
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
344
Rozmer
230×150×30 mm
Hmotnosť
0,55
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Rozhodnutie, 2. vyd. zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.