V sieti pavúka - Roman Horňák Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

V sieti pavúka

Roman HorňákElist2020/12 SVK slovensky

Kniha: V sieti pavúka - 1. vydanie - Roman Horňák
8,64
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 400052
Ušetríte až 1,31 € z bežnej ceny 9,95
A navyše získate 8 vernostných bodov

Kniha: V sieti pavúka

"V jedno nádherné letné popoludnie zastavuje na krajnici auto. Staršieho pána zjavne trápi prostata. Je to už na nevydržanie. V neďalekom kroví narazí na mŕtvolu mladého muža. Policajti začínajú vyšetrovanie. Na ich prekvapenie nachádzajú o niekoľko desiatok metrov ďalej ďalšie zohavené telo. Netrvá dlho a obetí začína pribúdať. Detektívi zisťujú pozoruhodnú vec. Aj napriek tomu, že k úmrtiam dochádza cielene alebo úplne náhodne, všetky spája niečo spoločné. Iba u jedinej obete je všetko inak. Prečo sa vymyká plánovanému vzorcu vrážd? Úmysel? Náhoda? V poradí siedmy detektívny román z pera Romana Horňáka. Detektívi z kriminálneho oddelenia čelia brutálnemu sadistovi, ktorému nie je nič sväté. S podobným prípadom sa vo svojej doterajšej profesionálnej kariére ešte nikdy nestretli. Brutalita, akou vrah likviduje svoje obete, prekračuje všetky hranice zdravého rozumu. Činy spáchané z chlipnosti sú ťažšie než tie, ktoré sú spôsobené v hneve. Marcus Aurelius "

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
400052
Názov
V sieti pavúka
EAN/ISBN
9788081971297
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Roman Horňák
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/12
Rozsah
288
Rozmer
204×135×25 mm
Hmotnosť
0,33
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(1)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Valéria 5 z 5
16.04.2021 11:50:43

Najkratší prológ aký som kedy čítala je práve v tejto knihe, ale verte mi, dokonalo vás navnadí na ďalšie stránky. Všetky kapitoly sú krátke,dej svižný,knihu som prečítala za dva dni. Od začiatku je kniha plná nechutností, brutality, popisov zverstiev, na ktoré som si vravela áno, áno, je to skvelé… veď je to LEN kniha… akonáhle som si uvedomila, že je inšpirovaná skutočnosťou, mrazilo ma! Strašné nálezy obetí sú dosť detailne popísané, takže odporúčam čítať s poloprázdnym žalúdkom,avšak aj takéto ťažšie čítanie je pretkané humorom na odľahčenie, ktoré naozaj veľakrát padlo vhod.V príbehu sa vyskytuje veľa postáv, no autor píše tak, že sa vôbec nebudete strácať (s čím mám ja väčšinou problém pri väčšom množstve postáv).Veľmi mi bola sympatická hlavná postava nadporučíka Horňáka, ktorý bol arogantný, drzý a sebavedomý,no všetko len v zdravom množstve a tieto svoje vlastnosti prejavoval tam,kde bolo treba! Bol tiež citlivý, empatický so zmyslom pre spravodlivosť.