Takmer úplne normálna Vytvoria dvaja nedokonalí ľudia dokonalý pár? - Hannah Sunderland Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Takmer úplne normálna

Vytvoria dvaja nedokonalí ľudia dokonalý pár?

Hannah Sunderland • IKAR • 2021/01SK slovensky

Kniha : Takmer úplne normálna - Vytvoria dvaja nedokonalí ľudia dokonalý pár? - 1. vydanie
Kúpiť
11,66
Miluje svoju prácu v kníhkupectve, no nemá rada seba...
Katalógové číslo: 397624
Ušetríte až 2,24 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Takmer úplne normálna

Vytvoria dvaja nedokonalí ľudia dokonalý pár?

Matilda „Effie“ Heatonová akoby plávala proti prúdu. Všetci okolo nej už majú život vyriešený, len ona žije u rodičov a po večeroch vyplakáva pri fľaši vína. Miluje svoju prácu v kníhkupectve, no nemá rada seba, a tak svoje znechutenie utápa v alkohole. Potom stretne Thea a ten až priveľmi dobre vie, že život nie je samozrejmosť. Má pocit, že konečne našla toho pravého. Theo spíše zoznam trinástich úloh, ktoré má Effie splniť, aby prekonala sama seba a v živote jej už nič nechýbalo. Spoločnými silami plnia jednu za druhou a ich láske azda nič nestojí v ceste. Osud však nečakane zamieša karty. Theo sa s Effie rozíde a neprezradí jej prečo. Effie sa napriek sklamaniu usiluje ďalej plniť úlohy zo zoznamu a zisťuje, že vďaka tomu sa z nej stáva lepší človek. Pomáha deťom bez domova, športuje, potláča nevraživosť, zmieri sa s matkou, spod postele vydoluje rukopis svojho románu a prepracuje ho. No zdá sa, že Theo ešte nepovedal posledné slovo. Dozvie sa Effie jeho tajomstvo? Dovolí mu opäť vstúpiť do svojho života? Z anglického originálu Very Nearly Normal (Avon, a division of HarperCollins Publishers Ltd, London 2020) preložila Tamara Chovanová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
397624
Názov
Takmer úplne normálna
Podnázov
Vytvoria dvaja nedokonalí ľudia dokonalý pár?
EAN/ISBN
9788055175836
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Hannah Sunderland
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/01
Rozsah
344
Rozmer
200×125×31 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Takmer úplne normálna zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.