Priveľa tajomstiev - Katarína Gillerová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Priveľa tajomstiev

Katarína GillerováSlovenský spisovateľ • 2020/10SK slovensky

Kniha : Priveľa tajomstiev - 1. vydanie
Katalógové číslo: 396525
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Priveľa tajomstiev

Katarína Gillerová je obľúbená slovenská autorka, ktorá má na svojom konte už devätnásť kníh. Jej najnovší román opäť ponúka pútavý dej s prekvapujúcimi zvratmi a témy, ktoré chytia za srdce každú ženu.

Prečo sa Romana, absolventka vysokej školy, nečakane rozhodne nastúpiť ako predavačka v obchode s kabelkami? A čo znamená zvláštne správanie jej šéfky? Necháva Romanu v predajni dlho samu, pridáva jej tým povinnosti navyše, a tak Romana nemá čas na stretnutia so svojím najlepším kamarátom z detstva Jakubom. Po nejakom čase, keď to vyzerá, že konečne budú spolu, zasiahne do ich vzťahu Jakubovo tajomstvo. Romanin život sa ešte väčšmi zamotá, keď ju nečakane vyhľadá bývalý priateľ Kamil a chce ju získať späť. Ona však nemôže zabudnúť na to, ako ju zradil.

Život je plný náhod a Romana postupne odkrýva nepríjemné pravdy i tajomstvá, ktoré pred ňou skrývajú jej najbližší. Podarí sa jej zahojiť toľkokrát zranené srdce?

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
396525
Názov
Priveľa tajomstiev
EAN/ISBN
9788022022576
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Katarína Gillerová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/10
Rozsah
312
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Priveľa tajomstiev zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.