Polícia v rukách mafie (exkluzívne s venovaním autora) - Peter Šloser Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Polícia v rukách mafie (exkluzívne s venovaním autora)

Peter ŠloserIKAR • 2020/10SK slovensky

Kniha : Polícia v rukách mafie (exkluzívne s venovaním autora) - 1. vydanie
Predpredaj
12,20
Exkluzívne s venovaním autora len na Literama.sk!
Katalógové číslo: 395923
Ušetríte až 2,70 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Predpredaj, termín vydania je predbežný.
Pripravovaná novinka: Dátum vydania: 20.10.2020, o 25 dní
Kolekcia titulov: Slovenské krimi
Slovenské krimi
Pozrite si celú kolekciu...

Kniha: Polícia v rukách mafie (exkluzívne s venovaním autora)

Pri požiari starej poľovníckej chaty sa nájdu obhorené pozostatky bývalého kriminálnika. Bola to nešťastná náhoda alebo dokonalý zločin?

Peter Šloser bol v roku 2012 pri zrode Národnej kriminálnej agentúry NAKA - elitného policajného útvaru, kde postupne naberal inšpirácie pre svoje krimi príbehy.

Dej druhej knihy sa odohráva v rokoch 2017 – 2020 a čitateľovi poskytuje zriedkavú príležitosť nahliadnuť do zákulisia vzniku PAKA (Policajná kriminálna agentúra), zahaleného rúškom tajuplnosti. Dozviete sa, či boss podsvetia môže byť naviazaný na najvyššie policajné kruhy a slovenskej politiky, ale aj to, ako prebiehajú personálne čistky v PAKA a či sa poctivým elitným policajtom podarí vyšetriť záhadné úmrtie spred niekoľkých rokov, pri ktorom podozrievajú z vraždy „svojho človeka“.

Autor aj vo svojej druhej knihe prejavil dokonalú znalosť policajného prostredia. Šloser svojim čitateľom predkladá príbeh s nečakaným rozuzlením a poskytuje im nové podnety na zamyslenie nad prítomnosťou i našou nedávnou minulosťou.

Úryvok z obsahu knihy

Kasper sa cítil na koni, že Rus prejavuje spokojnosť. Nechcel však všetko vyzradiť na tomto neočakávanom stretnutí, aby nezostalo len pri jednom pohladkaní.

„Určite budete ty, Fero, aj ty, Robo, dokonca aj premiér spokojný. Zatiaľ vám poviem len toľko, že vytvorím niečo ako systém včasného varovania. Súčasná NAKA je oproti tomu nič. Ale detaily si ešte nechám pre seba.“

Meder pozorne vnímal každé slovo svojho švagra a budúceho policajného prezidenta. V jeho vnútri sa rozlievalo blažené teplo a videl spokojnosť aj na tvári svojho stvoriteľa, mafiánskeho bossa Rusa.

„Hovoril som ti, Feri, že môj švagor tvoje očakávania nesklame. Dokonca sa mi zdá, že ich ešte niekoľkonásobne prekoná. Čo povieš?“

Z očí a tváre mafiánskeho bossa sa dal ľahko čítať výraz blaženosti. „Systém včasného varovania hovoríš? Ten názov sa mi veľmi páči,“ usmial sa naširoko a párkrát pochvalne tľapol Kaspera po chrbte. „Vidím, že si kapacita vo svojom fachu a všetko pôjde ako po masle. Teším sa na spoluprácu s budúcim policajným prezidentom.“

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
395923
Názov
Polícia v rukách mafie (exkluzívne s venovaním aut
EAN/ISBN
9788055173603
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Peter Šloser
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/10
Rozsah
408
Rozmer
200×125×36 mm
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predpredaj, termín vydania je predbežný.
Dátum vydania
20.10.2020
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však kľudne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Andrea Kraushúberová 16.09.2020 15:03:16

Verím, že to bude super napínavé čítanie ✔