Žena z horného poschodia - Claire Messudová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Žena z horného poschodia

Claire MessudováInaque.sk • 2020/06SK slovensky

Kniha : Žena z horného poschodia
Kúpiť
13,25
Intímne a prenikavo emocionálne rozprávanie
Katalógové číslo: 389469
Ušetríte až 2,74 € z bežnej ceny 15,99
A navyše získate 13 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Žena z horného poschodia

Spoveď ženy, ktorú prebudila, premenila a napokon opustila túžba po úplne inom svete, ako bol ten jej. Nástojčivý, intímny a prenikavo emocionálny tón tohto rozprávania vás tiež premení a prebudí a nikdy vás neopustí.

Nora Eldridgeová je spoľahlivá, hoci nenápadná priateľka a susedka, zakaždým v pozadí a na okraji úspechov iných ľudí. Príchod rodiny Shahidovcov fešáka Skandara, libanonského intelektuála, elegantnej Sireny, talianskej umelkyne, a ich syna Rezu ju však vtiahne do komplikovaného a fascinujúceho nového prostredia. Hľadá šťastie a aj ho nachádza, ale najskôr musí prekročiť svoj tieň. Potom však zasiahnu Sirenine bezohľadné ambície a nasleduje ničivá zrada.

„V tomto geniálnom, znepokojivom románe autorka poskladala zložitú skladačku sebavedomia a sebaspochybnenia, v ktorej poukazuje na nebezpečenstvo hľadania vlastného obrazu v skreslenom zrkadle niekoho iného – alebo dokonca aj toho svojho.“ Liesl Schillinger, New York Times

„Simone de Beauvoir pred päťdesiatimi rokmi vyčítala kreatívnym ženám, že sa neodvážia vybuchnúť. Po dvoch generáciách je takáto výbušnosť stále osviežujúca.“ Megan O’Grady, Vogue

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
389469
Názov
Žena z horného poschodia
EAN/ISBN
9788082070692
Forma
Pevná
Autor
Claire Messudová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/06
Rozsah
280
Rozmer
135×207
Hmotnosť
0,43
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Žena z horného poschodia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.