Konrád z konzervy - Christine Nöstlingerová CD | kníhkupectvo Literama.sk

Konrád z konzervy

Christine NöstlingerováWisteria Books • 2020/04SK slovensky

CD : Konrád z konzervy
Kúpiť
10,10
Katalógové číslo: 388169
Ušetríte až 1,80 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

CD: Konrád z konzervy

O deťoch toho pani Betka Brdková veľa nevie, zato pletie najkrajšie koberce v meste a vášnivo miluje objednávať čokoľvek. Raz jej kuriér doručí obrovský balík a v ňom je dieťa - Konrád. Betka si ho rýchlo obľúbi a učí sa byť mamou. V továrni na dokonalé deti onedlho na chybu prídu a Konráda začnú hľadať, aby ho doručili na správnu adresu. Betka sa ho odmietne vzdať a spolu s priateľmi vymyslia plán Podarí sa im to? Bude to napínavé!

Kompletnú neskrátenú verziu knihy veselo a s láskou číta Oľga Belešová, skvelá komediálna herečka, autorka a moderátorka. Vyštudovala žurnalistiku a ako novinárka pracovala vo viacerých novinách a časopisoch. Je známa aj ako autorka a interpretka v rozhlase či v televízii. 20 rokov hrala v divadle GUnaGU, v SND, v Štúdiu L+S a v Divadle Aréna. Dnes účinkuje a tvorí pre Divadlo v podpalubí.

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 : 4 hodiny 34 minút

Niečo autorke: Christine Nöstlinger (1936 -2018) patrí k najúspešnejším súčasným autorkám kníh pre deti a mládež. Získala množstvo ocenení, medzi nimi napríklad Nemeckú cenu za literatúru pre mládež, Rakúsku štátnu cenu a Cenu Hansa Christiana Andersena. So svojím súborným dielom sa stala prvou nositeľkou Pamätnej ceny Astrid Lindgrenovej. V hodnotení poroty, ktorá toto ocenenie udeľuje, sa píše: Christine Nöstlinger, rovnako ako Astrid Lindgrenová, deti nevychováva. Jej všestranná a nanajvýš angažovaná spisovateľská činnosť sa vyznačuje nekompromisným humorom, bystrou vážnosťou, tichým teplom a autorka stojí vždy bezvýhradne na strane detí a outsiderov.

Interpret: Oľga Belešová 2019 zvuk: Miroslav Králik 2020 réžia: Barbora Kardošová 2020

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
388169
Názov
Konrád z konzervy
EAN/ISBN
8588006171228
Autor
Christine Nöstlingerová
Druh tovaru
CD
Rok vydania
2020/04
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Konrád z konzervy zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.