Pirátske rozprávky - Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Pirátske rozprávky

Veronika DianiškováModrý Peter2020 SVK slovensky

Kniha: Pirátske rozprávky - Veronika Dianišková
6,07
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 387894
Ušetríte až 0,93 € z bežnej ceny 7,00
A navyše získate 6 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

Tento zoznam bol doplnený a aktualizovaný 21. septembra 2021 a obsahuje tituly, ktoré boli vydané s podporou FPU (dáta z… Zistiť viac...

Kniha: Pirátske rozprávky

Pirátske rozprávky sú prvou rozprávkovou knihou poetky Veroniky Dianiškovej a to takou, z ktorej môžu mať pri čítaní spoločný zážitok deti aj ich rodičia. Dianišková pri tvorbe textu s ľahkosťou a prirodzenosťou využila detský zmysel pre neskutočné podoby sveta, pre fantazijnosť, odchýlku, zveličenie a nonsens. V jej texte sa obyčajný dom mení na pirátsku loď a jeho obyvatelia na jej posádku. Prelínanie medzi oboma rovinami je plynulé a autorka ho produktívne využíva. V jednotlivých príbehoch sa každodenný jednotvárny život mení na dobrodružstvá plné nečakaných situácií, napätia i humoru. Zvyčajné rodinné vzťahy medzi sestrami a deduškom striedajú vzťahy medzi pirátkami, ale aj pirátmi z iných lodí či podivuhodnými morskými bytosťami. Text citlivo a umelecky presvedčivo aktualizuje hodnoty lásky, priateľstva a vzájomnej dôvery. Knihu ilustrovala Jaroslava Džuppová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
387894
Názov
Pirátske rozprávky
EAN/ISBN
9788089545810
Forma
Brožovaná
Autor
Veronika Dianišková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020
Rozmer
150×228
Hmotnosť
0,01
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Pirátske rozprávky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.