KETODIÉTA Viac ako 80 receptov 30-dňový plán ako schudnúť, vyvážiť hladinu hormónov, posilniť zdravie mozgu a zvrátiť choroby - Dr. Josh Axe Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

KETODIÉTA Viac ako 80 receptov

30-dňový plán ako schudnúť, vyvážiť hladinu hormónov, posilniť zdravie mozgu a zvrátiť choroby

Dr. Josh Axe • IKAR • 2020/07SK slovensky

Kniha : KETODIÉTA Viac ako 80 receptov - 30-dňový plán ako schudnúť, vyvážiť hladinu hormónov, posilniť zdravie mozgu a zvrátiť choroby - 1. vydanie
Kúpiť
16,30
Návod ako dosiahnuť celoživotné zdravie
Katalógové číslo: 387869
Ušetríte až 3,60 € z bežnej ceny 19,90
A navyše získate 16 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: KETODIÉTA Viac ako 80 receptov

30-dňový plán ako schudnúť, vyvážiť hladinu hormónov, posilniť zdravie mozgu a zvrátiť choroby

Ketodiéta od Josha Axea, autora bestselleru Jedzte hlinu, je dokonalá kniha o všetkom, čo súvisí s ketónovou diétou – vrátane lekársky osvedčeného 30-dňového programu a viac než 80 chutných receptov, ktoré vám pomôžu spáliť tuk, bojovať so zápalom, posilniť zdravie mozgu a zvrátiť choroby.

Ketónová diéta je v súčasnosti najrýchlejšie rastúci spôsob stravovania na svete a má to dobrý dôvod. Dokázalo sa, že pri správnom prístupe spaľuje tuk, bojuje s rakovinou, vyvažuje hladinu hormónov a črevných baktérií, zmierňuje neurologické ochorenia, ba dokonca predlžuje život. Nanešťastie, mnohí ľudia si ešte vždy neuvedomujú niekoľko kľúčových faktorov, ktoré sú podstatné pre úspech tejto diéty, čím sa pripravujú na frustráciu, neúspech a recidívu.

Autor Dr. Josh Axe ponúka vo svojej knihe postupný návod, ako dosiahnuť celoživotné zdravie. Na rozdiel od iných kníh na túto tému Ketodiéta identifikuje a podrobne opisuje päť rôznych ketónových protokolov a vysvetľuje, prečo je správny výber podľa vášho tela a životného štýlu základom vášho úspechu. Kniha poskytuje čitateľovi nákupné zoznamy, chutné recepty, doplňujúce bežné cvičenia a prístupný výklad vedeckých výsledkov potvrdzujúcich mocné účinky tejto diéty, čím mu dáva všetky potrebné nástroje, aby sa raz a navždy rozlúčil s tvrdošijným tukom a chronickými chorobami.

Z anglického originálu Keto Diet (Little, Brown Spark, New York 2019) preložil Marián Pochylý

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
387869
Názov
KETODIÉTA Viac ako 80 receptov
Podnázov
30-dňový plán ako schudnúť, vyvážiť hladinu hormón
EAN/ISBN
9788055170206
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Dr. Josh Axe
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/07
Rozsah
328
Rozmer
232×150×32 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

KETODIÉTA Viac ako 80 receptov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.