PMPP 4-5/2020 Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti a hlásenie o vyúčtov

Poradca podnikateľa2020 SVK slovensky

Kniha: PMPP 4-5/2020 Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti a hlásenie o vyúčtov
13,74

Zaisťujeme, dostupnosť od (dátum nie je určený)
NEDOSTUPNÉ
Katalógové číslo: 384768

Kniha: PMPP 4-5/2020 Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti a hlásenie o vyúčtov

Personálny a mzdový poradca podnikateľa (PMPP) Mesačník Personálny a mzdový poradca podnikateľa poskytuje ucelený prehľad o legislatívnych novinkách v oblastí pracovného práva, miezd, odmeňovania a personalistiky. Časopis informuje o zmenách v legislatíve a poskytuje riešenie problémov z oblasti miezd, zdaňovania, odmeňovania, poistenia, personalistiky, BOZP a pracovného práva. Rieši zložité prípady pracovnoprávnych vzťahov a každodenných mzdových úloh formou praktických príkladov. Variant produktu Personálny a mzdový poradca podnikateľa - PREDPLATNÉ 2019 - obsahuje všetky čísla za rok 2019 okrem čísla PMPP 4-5/2019. Produkt je určený najmä pre: mzdových účtovníkov personalistov manažérov právnikov zamestnancov a každého, kto chce mať prehľad v oblasti pracovného práva, miezd, odmeňovania a personalistiky. Personálny a mzdový poradca podnikateľa prináša: aktuálne platné zákony aj s komentárom rady a návody pre výpočet rôznych druhov miezd a ich náhrad upozornenia na podstatné zmeny v právnych predpisoch pútavé články na témy: pracovné právo, riadenie ľudských zdrojov, manažment bezplatná príloha Práca, mzdy a odmeňovanie (2-krát ročne vkladaná) príklady a rady z praxe odpovede na otázky z oblasti odmeňovania, sociálneho fondu, cestovných náhrad a iné.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
384768
Názov
PMPP 4-5/2020 Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z
EAN/ISBN
8584113063241
Forma
Brožovaná
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020
Rozsah
224
Rozmer
148×210
Stav
Zaisťujeme
Sadzba DPH
20%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
PMPP 4-5/2020 Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti a hlásenie o vyúčtov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.