Johanka v zapadáčiku

Toňa RevajováWisteria Books2020 SVK slovensky

Kniha: Johanka v zapadáčiku - Toňa Revajová
9,46
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 384758
Ušetríte až 1,44 € z bežnej ceny 10,90
A navyše získate 9 vernostných bodov

Kniha: Johanka v zapadáčiku

Štvrtáčka Johanka to nemá ľahké. Prišla o všetkých kamarátov, malý brat jej zničil najmilšiu knihu a veľmi jej chýba starká. Práve sa s mamou a bratom Samkom presťahovala do Zapadáčika, kde je okrem malej školy iba malý kostol a obchod. Namiesto pošty tam majú oranžovú poštovú schránku. A práve do nej Johanka hodí list, o ktorom mama nič netuší. Potom sa čuduje, ako málo stačí, aby sa udalosti dali do pohybu. Kompletnú neskrátenú verziu knihy s láskou číta Slávka Halčáková. Vyštudovala herectvo na VŠMU a hrala na doskách SND, v Divadle Aréna, v GuNaGu, teraz hrá v Divadle La Komika. Produkovala a režírovala vlastné autorské predstavenie Esencia divokej ženy v Divadle L+S. Liečivými zážitkovými seminármi a meditáciou pomáha ľuďom upokojiť myseľ a zmierniť stres. Nahrala všetky tri audioknihy o Pippi Dlhej pančuche, ktorú má veľmi rada nielen jej dcéra Jasmínka ale aj Johanka z tejto knižky. . Vydanie audioknihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. PRE DETI OD 9 ROKOV Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 : 3 hodiny 46 minút Toňa Revajová najradšej píše, ale väčšinou len rediguje knihy iných autorov. Keď boli jej vnúčatá Marcus a neskôr Emma a Riško malí, často s nimi niekam odcestovala (a potom mala o čom písať... niekedy). Raz sa v krátkom rozhovore do čítanky priznala, že má veľmi rada Tatry, more a motýle. Onedlho mala besedu s tretiakmi. Dozvedeli sme sa, že máte rada motýle, nadhodil hneď na úvod jeden z prvého radu. Áno, ale nejem ich,zavtipkovala. No tak vidíš! povedal chlapec svojmu susedovi. Ale Toňa sa nikdy nedozvedela, o čo sa stavili. Napísala veľa kníh pre deti, napríklad Pol prázdnin s tetou Kolieskovou, Denník Majky z Majáka, štyri knižky o Johanke, Denis a jeho sestry, Rok Sivka ohniváka, Kiko jeden, Kiko dva v škôlke a kopec iných. interpret: Slávka Halčáková 2019 zvuk: Miroslav Králik 2020 réžia: Barbora Kardošová 2020 ilustrácie na obálke: Juraj Balogh 2012 Vydanie audioknihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
384758
Názov
Johanka v zapadáčiku
EAN/ISBN
8588006171211
Autor
Toňa Revajová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020
Rozmer
140×120
Hmotnosť
0,07
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Johanka v zapadáčiku zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.