Príbehy krásnej Felicity

František VišváderVydavateľstvo SSS2019/12 SVK slovensky

Kniha: Príbehy krásnej Felicity - 1. vydanie - František Višváder
11,75
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 379033
Ušetríte až 3,15 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ! Tento zoznam bol doplnený a aktualizovaný 9. mája 2022 a obsahuje tituly, ktoré boli vydané s podporou FP… Zistiť viac...

Kniha: Príbehy krásnej Felicity

Rozprávky v ľuďoch rezonujú večne. Vyjadrujú obraz života, túžob a snov azda každého z nás. Dobro víťazí nad zlom. Prekonávanie prekážok s cieľom odmeny, odraz základných životných hodnôt, ktoré platia v našej spoločnosti, presnejšie, spo­ločnosť by si priala, aby platili. Tieto nádherné hodnoty dobra a cti nájdete v tejto pekne napísanej knihe. Autor František Višváder sa pohral s niektorými postavička­mi, dal im prazvláštne mená, ktoré iste potešia nejedného, najmä detského čitateľa. Verme, že od autora vzíde ešte mnoho pekných rozprávok, ktoré aj do dnešného sveta právom patria. Nenadarmo sa hovorí, že ak chceme, aby naše deti boli inte­ligentné, majú veľa čítať, ako aj my im máme čítať rozprávky. Albert Einstein to dopl­nil o myšlienku: Ak chcete aby boli ešte inteligentnejšie, čítajte im ešte viac rozprávok.

Tejto vzácnej knihe rozprávok s nádhernými ilustráciami od akad. maliara P. Michaliča možno len popriať šťastnú cestu k detskému čitateľovi.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
379033
Názov
Príbehy krásnej Felicity
EAN/ISBN
9788082021014
Forma
Pevná
Poznámka
1. vydanie
Autor
František Višváder
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/12
Rozsah
240
Rozmer
175×245
Hmotnosť
0,65
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Príbehy krásnej Felicity zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.