Choďte, urobte prievan v mediálnom smogu!

Jozef Luscoň

SVK Slovensky Don Bosco2019

Kniha: Choďte, urobte prievan v mediálnom smogu! - Jozef Luscoň
Katalógové číslo: 372555 viac »
Ušetríte až 0,15 € z bežnej ceny 4,50
A navyše získate 4 vernostné body
4,35
Na dopyt, preveríme dostupnosť
U dodávateľa

Kniha: Choďte, urobte prievan v mediálnom smogu!

Salezián Jozef Luscoň sa vo svojej novej knihe zameral na to podstatné okolo médií a ich vplyvu na nás. Rozvíja v nej témy: Čo sú médiá. Čo spôsobujú v človekovi. Ako menia spoločnosť a kultúru. A potom príde to najdôležitejšie: Čo s nimi robiť. Vyústi to do mediálneho projektu pre rodinu, triedu či školu. Médiá teda predstavuje v kontexte komunikácie a výchovy: Máme problém, s ktorým si nevieme poradiť! O čo ide? O médiá a mladých ľudí. Médiá mladých hypnotizujú, fascinujú a tak objímajú, že ich niekedy až zahrdúsia! Totiž uzavrú ich do seba, takže mladí nemajú na nič iné čas. Nepočujú, odvrknú, neposlúchajú a iba ďobkajú do klávesnice a hodiny hádžu virtuálne tehličky do nejakej virtuálnej jamky. A keď skončia, pokračujú v inej ohlupujúcej aktivite. A nielen oni. I tých starších to už chytilo! A mediálne harašenie sa len začína! Ak nepríde nejaká svetová kataklizma, médií a ich vplyvu sa nezbavíme! Takže čím skôr ich osedláme, tým lepšie. Zatiaľ však rodičia, pedagógovia a iní zodpovední stoja pred týmto fenoménom a často nevedia ako ďalej. Na druhej strane vidíme aj dobrá, ktoré médiá prinášajú, takže sme v dileme: Máme problém alebo príležitosť? Berme to pozitívne: Príležitosť!
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
372555
Názov
Choďte, urobte prievan v mediálnom smogu!
EAN/ISBN
9788080744380
Forma
Brožovaná
Autor
Jozef Luscoň
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019
Rozsah
100
Rozmer
142×210
Hmotnosť
0,15
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Choďte, urobte prievan v mediálnom smogu! zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.