Ako sa ľudia hrajú

Psychológia ľudských vzťahov

Eric Berne

AKTUELL2019/06 SVK Slovensky

Kniha: Ako sa ľudia hrajú - Psychológia ľudských vzťahov - 1. vydanie - Eric Berne
Najoriginálnejšia a najvýznamnejšia kniha z oblasti populárnej psychológie
Katalógové číslo: 364363
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,07
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ako sa ľudia hrajú

Psychológia ľudských vzťahov

Pred štyridsiatimi rokmi kniha Ako sa ľudia hrajú zrevolucionizovala naše chápanie toho, čo sa v skutočnosti odohráva pri najzákladnejších spoločenských interakciách.

Po viac ako piatich miliónoch predaných výtlačkov je klasika doktora Erica Berna rovnako udivujúca – a odhaľujúca – ako v deň, keď prvý raz uzrela svetlo sveta.

Toto výročné vydanie obsahuje nový úvod od doktora Jamesa R. Allena, prezidenta Medzinárodnej asociácie transakčnej analýzy, ako aj geniálnu recenziu Kurta Vonneguta v časopise Life z roku 1965.

Hrám sa oddávame stále – či už sexuálnym, manželským, mocenským so šéfmi alebo súťaživým s priateľmi. Doktor Berne prechádza od porovnávania pozícií v spoločnosti pri zábave „Kokteil“ (ja poznám lepší spôsob) cez smrteľne nebezpečné hádky párov pri hrách „Keby nebolo teba“ a „Hurhaj“ až po „Hru s pančuchou“ a „Pobite sa“, v ktorých sa zas nájdu všetci, čo radi flirtujú, a odhaľuje tak tajné triky a podvedomé manévre, ktoré ovládajú svet našich intímnych vzťahov.

Keď kniha Ako sa ľudia hrajú po prvý raz vyšla, vyvolala doslova explóziu. Teraz je známa po celom svete ako najoriginálnejšia a najvýznamnejšia kniha z oblasti populárnej psychológie našich čias. Aj po toľkých rokoch si zachovala vplyv a stále nám dokáže otvárať oči.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
364363
Názov
Ako sa ľudia hrajú
Podnázov
Psychológia ľudských vzťahov
EAN/ISBN
9788081720581
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Eric Berne
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/06
Rozsah
208
Rozmer
145×210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako sa ľudia hrajú zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.