Kniha Ak zastaneš, zamrzneš Osobnosť popredného slovenského profesora žurnalistiky Andreja Tušera Mária Macková | kníhkupectvo Literama.sk

Ak zastaneš, zamrzneš

Osobnosť popredného slovenského profesora žurnalistiky Andreja Tušera

Mária Macková • DAXE • 2019/06SK slovensky

Kniha : Ak zastaneš, zamrzneš - Osobnosť popredného slovenského profesora žurnalistiky Andreja Tušera
Do Vianoc: ÁNO
Kúpiť
14,41
Katalógové číslo: 362818
Ušetríte až 3,19 € z bežnej ceny 17,60
A navyše získate 14 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Ak zastaneš, zamrzneš

Osobnosť popredného slovenského profesora žurnalistiky Andreja Tušera

Kniha Ak zastaneš, zamrzneš je ucelenou biografiou významnej osobnosti slovenskej žurnalistiky Andreja Tušera, nositeľa najvyššieho ocenenia Slovenského syndikátu novinárov Mercurius veridicus ex Slovakia, ktoré je obdobou prestížnej americkej Pulitzerovej ceny za publicistiku.

Autorkou knihy je spisovateľka literatúry faktu a mediálna teoretička Mária Mackov. Grafický dizajn vytvoril Ján Mikulčík, autorom fotografie na obálke je Ivan Čaniga.

V knižnom rozhovore sa dlhoročný novinár a pedagóg vracia k prežitým rokom, spomína na prelomové životné zážitky i na menej známe udalosti, ktoré tvoria dejiny novodobej slovenskej žurnalistiky a vysokoškolského vzdelávania v oblasti médií. Výpovede profesora Tušera odkrývajú jeho profesionálny i ľudský rozmer, ktorým ovplyvnil viac ako dve generácie slovenských novinárov a ďalších pracovníkov médií. Pôsobil na Univerzite Komenského v Bratislave, na Trnavskej univerzite v Trnave, na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, na Katolíckej univerzite v Ružomberku, na Paneurópskej vysokej škole v Bratislave. Prednášal redaktorom po celom Slovensku. Súčasťou knihy sú spomienky viacerých z nich. Na svojho prajného, láskavého učiteľa a kolegu spomínajú s vďakou a úctou, hlásia sa k nemu ako k priateľovi, ktorý poradí, pomôže alebo aspoň vypočuje. A to je v dnešnej dobe čím ďalej tým viac vzácnejšie.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
362818
Názov
Ak zastaneš, zamrzneš
Podnázov
Osobnosť popredného slovenského profesora žurnalis
EAN/ISBN
9788089429738
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Mária Macková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/06
Rozsah
252
Rozmer
210×210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Ak zastaneš, zamrzneš zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.