Kniha Slovník aktuálnych pojmov a výrokov Fakty absentujúce v učebniciach a v hlavnopr(ú)dových médiách | kníhkupectvo Literama.sk

Slovník aktuálnych pojmov a výrokov

Fakty absentujúce v učebniciach a v hlavnopr(ú)dových médiách

Ján Dudáš • AB - KONZULT • 2019/04SK slovensky

Kniha : Slovník aktuálnych pojmov a výrokov - Fakty absentujúce v učebniciach a v hlavnopr(ú)dových médiách - 1. vydanie
Kúpiť
15,53
Katalógové číslo: 358885
Ušetríte až 1,37 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 15 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 9 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Slovník aktuálnych pojmov a výrokov

Fakty absentujúce v učebniciach a v hlavnopr(ú)dových médiách

Čo robiť, aby ste sa nestali obeťou manipulácie médií a treťosektorových vymývačov mozgov? Čo by ste mali vedieť, aby ste sa nestali len užitočnými idiotmi a bábkami v rukách médií? Preštudujte si túto knihu! Varujeme vás, je to náročné a miestami až šokujúce čítanie. Skoro každý výrok treba myšlienkovo stráviť a doslova ho poprežúvať. Ide o iné pohľady, iné súvislosti ako sa bežne študentom a občanom podsúvajú. Ale ak pociťuje pri pokusoch o premýšľanie bolesti, radšej sa do toho vôbec nepúšťajte. Fakt sa to nedá čítať ako román so šťastným koncom, ale vaša námaha bude nakoniec odmenená intelektuálnym obohatením. Už z obsahovej štruktúry je vidieť, že autor nie je poznačený optikou „humanitných vzdelancov“. Dielo je rozdelené do šiestich logických okruhov: slovník pojmov, všeobecné výroky, politika domáca, zahraničná, humanitné disciplíny, veda a náboženstvá. Obsahuje veľké množstvo najrozmanitejších výrokov. Napadlo vám niekedy, že všeobecne používané pojmy by v skutočnosti mohli mať celkom iný význam a súvislosti, ako nás to učili v škole? Keď sa pozorne začítate do tejto knihy nadobudnete dojem, akoby tu bolo stále viac otvorených otázok ako pravdivých tvrdení.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
358885
Názov
Slovník aktuálnych pojmov a výrokov
Podnázov
Fakty absentujúce v učebniciach a v hlavnopr(ú)dov
EAN/ISBN
9788080792787
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ján Dudáš
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/04
Rozsah
280
Rozmer
165x235
Hmotnosť
0,59
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 9 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Slovník aktuálnych pojmov a výrokov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.