Abeceda osobného rozvoja

Martin Hocman • Martin HOCMAN • 2019/03SK slovensky

Kniha : Abeceda osobného rozvoja - 1. vydanie
Predpredaj
9,86
Pre dievčatá a ženy, ktoré chcú od života viac ako len omrvinky
Katalógové číslo: 357507
Ušetríte až 3,14 € z bežnej ceny 13,00
A navyše získate 9 vernostných bodov
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Pripravovaná novinka: Dátum vydania: 31.3.2019, o 12 dní

Kniha: Abeceda osobného rozvoja

Toto je prvé vydanie knihy s názvom: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA, ktorá je najmä pre dievčatá a ženy, ktoré chcú od života viac ako len omrvinky.

Je určená hlavne pre čitateľov, ktorí sa konečne rozhodli zmeniť svoj život k lepšiemu a hľadali možnosti, ktoré by im v tom pomohli. Taktiež je pre tých, ktorí chcú konať, namiesto toho, aby sa len vyhovárali a sťažovali.

Otvorená kniha s názvom: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA pre dievčatá a ženy, ktoré chcú od života viac, ako len omrvinky obsahuje:

  • 370 strán informácií, motivácie, pútavé obrázky, rady, tipy a triky od samotného autora, ale i od iných úspešných ľudí zo Slovenska, ako si vybudovať krajší zajtrajšok pre seba a svoju rodinu.
  • Celkom 26 tém, ktoré ponúkajú pohľad na skutočnú realitu dnešného života, jednoduchý a prehľadný návod, ako ju krok za krokom zmeniť v náš prospech.
  • Kniha Vás prevedie jednotlivými témami s množstvom praktických príkladov a nápadov na vylepšienie súkromného života, rodinných vzťahov, komunikácie, plánovania atď.
  • Ponúka priestor na zamyslenie, ale i návod na kompletnú osobnú životnú inventúru, ktorá dokáže pomôcť, ak sa trápite, máte problémy, márne sa snažíte dosiahnuť svoje ciele.
  • Jednoduché domáce úlohy sú zadané pre Vás v tejto knihe, ktoré Vás navedú tým správnym smerom, budú Vás motivovať, dodajú energiu, no hlavne otvoria oči a nastavia iný uhol pohľadu na Váš vlastný život a na Vaše priority v ňom.
  • Bola napísaná srdcom, dochutená slzami autora, ktoré vyronil pri jej písaní, aby Vám v prinajmenšom vyčaril úsmev na tvári … :)

Pozor, kniha tiež obsahuje tajnú formulku: R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3. a v projekte samotnom Vám bude odhalené tajomstvo, ktoré sa ukrýva v plamienku sviečky.

Ak ste doteraz márne hľadali odpovede na svoje otázky, nezúfajte. V tejto knihe ich nájdete.

"Prajem Vám všetko dobré a vyzývam Vás – Nikdy sa nevzdávajte!" Martin HOCMAN – autor knihy

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
357507
Názov
Abeceda osobného rozvoja
EAN/ISBN
9788057005193
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Martin Hocman
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/03
Rozsah
370
Rozmer
209×147×18 mm
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
31.3.2019
Sadzba DPH
10%
Zľava
24%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však kľudne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Abeceda osobného rozvoja zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.