Čo je dôležitejšie ako peniaze

Naučte sa vybudovať víťazný tím...

Robert T. Kiyosaki

SVK Slovensky MOTÝĽ2019/03

Kniha: Čo je dôležitejšie ako peniaze - Naučte sa vybudovať víťazný tím... - 1. vydanie - Robert T. Kiyosaki
Katalógové číslo: 356109 viac »
4,95

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Čo je dôležitejšie ako peniaze

Naučte sa vybudovať víťazný tím...

KOHO MÁTE VO SVOJOM TÍME? NAUČTE SA, AKO VYBUDOVAŤ VÍŤAZNÝ TÍM...

Veľa ľudí má nápady za milión dolárov. Sú sebavedomí a veria, že ich nový produkt alebo služba ich spravia bohatými a ich sny sa naplnia. Problém je, že väčšina ľudí nevie, ako zmeniť svoj nápad za milión na skutočných milión dolárov.

Najnovšia kniha Čo je dôležitejšie ako peniaze je iná než tie predošlé. Autor vám v nej predstaví svojich osem poradcov, ktorí mu pomohli dosiahnuť úspech a zarobiť peniaze. Dozviete sa, aký dôležitý je etický kódex tímu, ako vytvoriť značku, ochrániť svoje aktíva, získať kapitál, využiť dlh na zbohatnutie a daňový systém vo svoj prospech, pretože práve dane sú pre väčšinu ľudí ich najväčším výdavkom. Zoznámite sa aj s biznisovými modelmi, ktoré využívajú dnešní sociálni podnikatelia.

Ako napísal jeden z jeho poradcov: „S tým, ako táto kniha odhaľuje podstatu práce spoločnosti Rich Dad, by sa mohla stať jej doteraz najvýznamnejším projektom.“ Jej posolstvo spočíva v tom, že dobrý podnikateľ musí mať dobrý tím a zároveň odkazuje na lekciu bohatého otca, ktorá hovorí, že ak ste najmúdrejší človek vo vašom tíme, váš tím má problém. Túto lekciu dopĺňa aj jeden z jeho poradcov: „V tíme nie je miesto pre IBA JA.“ „Negramotní v 21. storočí nebudú tí, ktorí nevedia čítať a písať, ale tí, ktorí sa nebudú vedieť učiť, zabúdať a znovu sa učiť.“

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
356109
Názov
Čo je dôležitejšie ako peniaze
Podnázov
Naučte sa vybudovať víťazný tím...
EAN/ISBN
9788081641763
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Robert T. Kiyosaki
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/03
Rozsah
448
Rozmer
135×205 mm
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
29%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Čo je dôležitejšie ako peniaze zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.