Kniha Ovládni svoj strach Návod od príslušníka elitnej jednotky Navy SEALs, ako sa vyrovnať so strachom v rôznych životných situáciách | kníhkupectvo Literama.sk

Ovládni svoj strach

Návod od príslušníka elitnej jednotky Navy SEALs, ako sa vyrovnať so strachom v rôznych životných situáciách

Brandon Webb • Eastone • 2021/01SK slovensky

Kniha : Ovládni svoj strach - Návod od príslušníka elitnej jednotky Navy SEALs, ako sa vyrovnať so strachom v rôznych životných situáciách
Kúpiť
7,08
Katalógové číslo: 355246
Ušetríte až 1,91 € z bežnej ceny 8,99
A navyše získate 7 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Ovládni svoj strach

Návod od príslušníka elitnej jednotky Navy SEALs, ako sa vyrovnať so strachom v rôznych životných situáciách

Brandon Webb stál na čele život ohrozujúcich misií na najproblematickejších miestach sveta, počas ktorých skákal z lietadiel, odzbrojoval nepriateľské lode na otvorenom mori či vyslobodzoval väzňov uprostred noci v afganských horách. Ako člen elitných námorných jednotiek US Navy SEALs sa naučil, ako neprepadnúť v desivých situáciách panike. Vo svojej knihe na príklade vlastných skúseností aj zážitkov iných úspešných ľudí ukazuje, ako je možné zmeniť svoj život a prekonať vlastné obmedzenia už len tým, že sa naučíme ovládať svoj strach či pocit náhlej paniky. Sám tvrdí, že ak máme strach využiť vo svoj prospech, nesmieme s ním bojovať, prekonávať ho či ignorovať, ale naopak musíme ho prijať a spoznať jeho príčiny. Tento proces sa dá zvládnuť pomocou piatich ľahko uskutočniteľných krokov opísaných v jeho knihe. Ovládať by ich mal každý, kto potrebuje vo svojom živote nabrať viac odvahy a mať všetko viac pod kontrolou.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
355246
Názov
Ovládni svoj strach
Podnázov
Návod od príslušníka elitnej jednotky Navy SEALs,
EAN/ISBN
9788081093708
Forma
Brožovaná
Autor
Brandon Webb
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/01
Rozsah
160
Rozmer
145×207
Hmotnosť
0,21
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Ovládni svoj strach zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.