Zlo prichádza nenápadne

Zahir Jaan ZaherZAHER International Trade s.r.o.2019 SVK slovensky

Kniha: Zlo prichádza nenápadne - Zahir Jaan Zaher
8,38
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 354268
Ušetríte až 1,62 € z bežnej ceny 10,00
A navyše získate 8 vernostných bodov

Kniha: Zlo prichádza nenápadne

Rozvíjajúci sa rýchlo napredujúci svet v rozkvete demokracie, poznačený nezabudnuteľnou vojnovou históriou. Posunuli sme sa a vybudovali štáty, zdvihli ekonomiku, prijali zákony a veríme v demokraciu. V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy určuje smer ekonomika a ľudskosť sa začína opäť strácať, kedy vojnové konflikty a útoky začínajú rapídne rásť, je nesmierne dôležité nezabúdať na minulosť a predchádzať podobným scenárom. Moc dokáže byť zradná a nepripravených nás môže zlákať zlým smerom. Preto je vzdelanie kľúčové a história hrá význámnú úlohu v predvídaní a predchádzaní rovnakých chýb. Táto kniha rozpráva o životoch dvoch velikánoch- Hitlerovi a Stalinovi, ktorí si získali priazeň ľudí počas druhej svetovej vojny, napriek svojim činom. V súčasnej dobe kedy politika hýbe svetom a politici v demokratických krajinách bojujú o hlasy obyvateľov, je nesmierne dôležité vedieť komu odovzdať hlas a dôveru.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
354268
Názov
Zlo prichádza nenápadne
EAN/ISBN
9788097186814
Forma
Pevná
Autor
Zahir Jaan Zaher
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019
Rozsah
73
Rozmer
170×240
Hmotnosť
0,36
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zlo prichádza nenápadne zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.