Encyklopédia Veda a technika

SUN2019/06 SVK slovensky

Kniha: Encyklopédia Veda a technika
11,97

Zaisťujeme, dostupnosť od 30.9.2022, o 41 dní
NEDOSTUPNÉ
Katalógové číslo: 353011
Kolekcia titulov: Múdre hranie 2 - odporúčané knihy

Múdre hranie 2 - odporúčané knihy

Ministerstvo školstva sa rozhodlo z ušetrených finančných prostriedkov podporiť časť materských škôl, ktoré neboli úspeš… Zistiť viac...

Kniha: Encyklopédia Veda a technika

Od pazúrika k výkonnému robotovi, od hrnčiarskeho kruhu k letom do vesmíru. Moderný ilustrovaný sprievodca svetom techniky a rôznych technických vynálezov.

Vynálezy ako koleso alebo lietadlo, kníhtlač či očkovanie, a objavy DNA a elektromagnetizmu pomohli ľudstvu vyriešiť problémy každodenného života a dosiahnuť úžasné úspechy v oblasti vedeckého pokroku: človek prekročil rýchlosť zvuku a vyslal do vesmíru umelé družice a satelity.

Táto kniha, plná krásnych ilustrácií, vám ponúka nevšedný prehľad všetkých vrcholných počinov, ktoré poznamenali technologický vývoj ľudstva. Texty sú formulované tak, aby ste ich ľahko pochopili. Otvorte si túto knihu a nechajte sa očariť vynálezmi a objavmi, ktoré poznamenali ľudskú históriu.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
353011
Názov
Encyklopédia Veda a technika
EAN/ISBN
9788075673640
Forma
Polstrovaná LUX
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/06
Rozsah
192
Rozmer
235×295 mm
Hmotnosť
1,38
Stav
Zaisťujeme
Sadzba DPH
10%
Zľava
33%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Encyklopédia Veda a technika zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.