Kniha Kapitán Zbierka výrokov Matej Pavlovič | kníhkupectvo Literama.sk

Kapitán

Zbierka výrokov

Matej Pavlovič • Artis Omnis • 2018/12SK slovensky

Kniha : Kapitán - Zbierka výrokov - 1. vydanie
Kúpiť
7,88
Katalógové číslo: 348758
Ušetríte až 3,12 € z bežnej ceny 11,00
A navyše získate 7 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Kapitán

Zbierka výrokov

Kapitán je tragikomická kniha, ktorá archivuje dôležité, humorné a nepodarené výroky kapitána Andreja Danka. Viac ako šesťdesiat citátov nachádzajúcich sa v tejto publikácii dopĺňajú ilustrácie Martina Luciaka a originálne texty slovenských osobností, akými sú: Ľubomír Feldek, Juraj Kemka, Samo Marec Michal Magušin a Peter Adamecký.

Táto kniha je určená pre všetkých, ktorí nechcú zabudnúť na politický režim kapitanizmu. Odporúčame k nej pristupovať zodpovedne a čítať len na vlastné riziko. Zostavovateľ nepreberá zodpovednosť za žiadne úrazy spôsobené čítaním tejto knihy. V prípade srdcového záchvatu, neutíchajúcej bolesti hlavy, prípadne ťažkostí s dýchaním neodkladne kontaktujte zdravotnú pomoc. Pokračovaním v čítaní beriete na vedomie všetky riziká a preberáte za ne plnú zodpovednosť.

Zostavovateľ Matej Pavlovič (1993) žije v Bratislave. Absolvoval štúdium v Kolégiu Antona Neuwirtha, Bratislavskej vysokej škole liberálnych štúdií a momentálne dokončuje magisterské štúdium na Univerzite Komenského v odbore verejná politika. V roku 2017 participoval na iniciatíve Som za!, ktorá výraznou mierou napomohla k definitívnemu zrušeniu Mečiarových amnestií. Príspevky autorov vyjadrujú ich subjektívny pohľad a hodnotenie, vychádzajúc zo zverejnených výrokov a verejne známych skutočností. Predstavujú čitateľovi vlastný názor, keďže konanie a skutky verejne činných osôb ovplyvňujú život nás všetkých a nemôžu nám byť ľahostajné.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
348758
Názov
Kapitán
Podnázov
Zbierka výrokov
EAN/ISBN
9788082010223
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Matej Pavlovič
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/12
Edícia
Pamäť
Rozsah
120
Rozmer
130×200 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
28%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Kapitán zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.