Stručná encyklopédia tanečného umenia

Emil T. Bartko

Verbunk2018 SVK Slovensky

Kniha: Stručná encyklopédia tanečného umenia - Emil T. Bartko
Katalógové číslo: 343820
Ušetríte až 2,36 € z bežnej ceny 18,00
A navyše získate 15 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ 30. októbra 2023! Knihy vydané s podporou Fondu na podporu umenia. Tieto knihy z verejných zdrojov podpori… Zistiť viac...
15,64
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Stručná encyklopédia tanečného umenia

Stručná encyklopédia tanečného umenia je výsledkom dlhoročnej systematickej zberateľskej a výskumnej činnosti autora Mgr. Emila T. Bartka, PhD. Je prvým komplexným encyklopedickým dielom v oblasti tanečného umenia na Slovensku. Prináša široký záber do rôznorodého, druhovo a žánrovo bohatého sveta tanečného umenia. Menné a vecné encyklopedické heslá nám odkrývajú cenné informácie zo všetkých oblastí tanečného umenia ľudového, klasického tanca a baletu, moderného i súčasného tanca. Čitateľ v nej nájde najdôležitejšie životopisné informácie o významných osobnostiach z oblasti svetového a slovenského tanečného umenia. Autor obohatil obsah encyklopédie aj o umelecké a vzdelávacie inštitúcie, súbory, skupiny, zoskupenia, festivaly, súťaže a časopisy z oblasti tanečného umenia. Ďalšou veľmi prínosnou súčasťou encyklopédie sú údaje dotýkajúce sa teórie tanečného a hudobného umenia, vrátane tanečnej a hudobnej terminológie. Vydanie pôvodnej publikácie o tanečnom umení v slovenskom jazyku je nepochybne sviatkom pre všetkých obdivovateľov a milovníkov tanečného umenia.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
343820
Názov
Stručná encyklopédia tanečného umenia
EAN/ISBN
9788097220327
Forma
Pevná
Autor
Emil T. Bartko
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018
Rozsah
638
Rozmer
175×235
Hmotnosť
1,18
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Stručná encyklopédia tanečného umenia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.