Krížom krážom Slovenčina A1

audio on-line

Renáta Kamenárová a kolektiv

Studia Academica Slovaca2007 SVK Slovensky

Kniha: Krížom krážom Slovenčina A1 - audio on-line - Renáta Kamenárová a kolektiv
Katalógové číslo: 343582
Ušetríte až 1,42 € z bežnej ceny 28,00
A navyše získate 26 vernostných bodov
26,58
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Krížom krážom Slovenčina A1

audio on-line

Original and richly illustrated textbook and a CD for the A1 level is composed in a communicative way without an intermediary language.Bohato ilustrovaná učebnica s dvomi CD pre stupeň A1 je koncipovaná komunikatívne bez použitia sprostredkujúceho jazyka. Autorky pri tvorbe jednotlivých lekcií zohľadnili komunikačné potreby cudzinca pri prvom dotyku so Slovenskom. Krížom-krážom predstavuje atraktívnu cestu, ako zvládnuť najbežnejšie komunikačné situácie a osvojiť si základy slovenčiny. Prostredníctvom hlavných postáv učebnice sa ocitnete pri štúdiu, v práci, v meste alebo pri zábave. Na to slúži aj bohato ilustrovaný didakticky stvárnený obsah, ktorý umožňuje nácvik jednotlivých rečových zručností v súlade s požiadavkami Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky (CEF) určenými pre stupeň A1 – úplný začiatočník. Pomocou obrázkov sa vysvetľujú nové lexikálne a gramatické javy, na CD nosiči je štandardne nahraný fonetický nácvik a dialógy z jednotlivých lekcií.Učebnica obsahuje 10 lekcií s metodicky premyslenou pevnou štruktúrou. Výnimkou je prvá a desiata lekcia, ktoré majú osobité zameranie. Každú lekciu tvorí 5 ozvučených dialógov reprezentujúcich bežné komunikačné situácie. Nová lexika sa prezentuje pomocou obrázkov a dopĺňajú ju cvičenia na jej osvojenie. Okrem štandardnej lexiky určenej pre A1 je v učebnici zahrnutá aj ďalšia slovná zásoba, ktorá je predpokladom na porozumenie reálnych komunikačných situácií. Patria sem frekventované slová, slovné spojenia a frázy, ktoré výrazne rozšírili rozsah slovníka, ale netvoria základné lexikálne kompendum.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
343582
Názov
Krížom krážom Slovenčina A1
Podnázov
audio on-line
EAN/ISBN
9788022345521
Forma
Brožovaná
Autor
Renáta Kamenárová a kolektiv
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2007
Rozsah
188
Rozmer
220×270
Hmotnosť
0,71
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Krížom krážom Slovenčina A1 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.