Diablova hra na lásku

Viktória DarsaneMarenčin PT • 2018/08SK slovensky

Kniha : Diablova hra na lásku
Kúpiť
8,31
Katalógové číslo: 340511
Ušetríte až 3,59 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 8 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní

Kniha: Diablova hra na lásku

Keď je niečo až príliš dokonalé, hľadajte klamstvo! vraví Claudie po dvoch rokoch vzťahu na diaľku, cez internet. Spočiatku bolo všetko, ako inak, krásne a ona konečne našla lásku svojho života. Jedinou prekážkou bola vzdialenosť a to, že jej Princ bol skrátka smoliar a ich stretnutie sa muselo stále odkladať. Claudie sa to prestávalo páčiť, ale svojej veľkej lásky sa nemienila vzdať, chcela jej veriť, v čom ju výdatne podporovala aj veštkyňa a jej rituály. Pravda však napokon vyjde najavo a Claudie sa zrúti svet. Do svojej lásky investovala všetko a vrátili sa jej len samé klamstvá...

Poviete si, bežný príbeh dnešnej doby, ale keď sa do neho začítate, zistíte, že tu ide o oveľa viac. Okrem iného aj o mágiu, pomocou ktorej organizované skupiny okrádajú ženy bažiace po láske. (Autorka čerpala námet z reálneho príbehu, ktorý je silný vo svojom posolstve a motivácii, ako riešiť problémy...)


Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
340511
Názov
Diablova hra na lásku
EAN/ISBN
9788056903025
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Viktória Darsane
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/08
Rozsah
160
Rozmer
140×208×22 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
30%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Diablova hra na lásku zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.