Kniha Vtáčie búdky a kŕmidlá Ivan Kňaze | kníhkupectvo Literama.sk

Vtáčie búdky a kŕmidlá

Ivan KňazeEPOS • 2018SK slovensky

Kniha : Vtáčie búdky a kŕmidlá
Katalógové číslo: 340408
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Vtáčie búdky a kŕmidlá

V plnofarebnej publikácii sa čitateľ dozvie, ktoré vtáky patria k búdkovým hniezdičom, aké budky (rozmery, vletové otvory, materiál ...) potrebujú, kde a kedy ich vešať, ako ich zabezpečiť pred predátormi, kontrolovať, čistiť a opravovať. Jednotlivé typy a druhy búdok sú prehladne rozdelené a opatrené konštrukčnými nákresmi. V dôsledku aplikácie insekticídov a herbicídov pri pestovaní poľných plodín sa z kultúrnej poľnohospodárskej krajiny stáva púšť pre operencov, pretože v nej nenachádzajú dostatok potravy (hmyz, semená burín, bobule ...), a tak trpia hladom. Ak nemajú vyhynúť, človek ich musí kŕmiť nielen v zime, ale aj počas zvyšku roka, veď tiež ide o čas núdze. V druhej časti publikácie čitateľ spozná základné druhy kŕmidiel (s nákresmi) a dozvie sa, aké vtáky navštevujú kŕmidlá a krmoviská a akú potravu preferujú.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
340408
Názov
Vtáčie búdky a kŕmidlá
EAN/ISBN
9788089547562
Forma
Pevná
Autor
Ivan Kňaze
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018
Rozsah
224
Rozmer
210×297
Hmotnosť
0,96
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Vtáčie búdky a kŕmidlá zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.