Návrat

Prorok 3

Rachelle Dekkerovái527.net • 2018/08SK slovensky

Kniha : Návrat - Prorok 3
Do Vianoc: ÁNO
Kúpiť
10,57
Katalógové číslo: 340177
Ušetríte až 1,33 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Séria: Prorok
Prorok
Hlavná hrdinka Carrington Haleová sa celý život pripravovala na významný okamih jej života - obrad vyvolenia. Obrad sa vš…

Kniha: Návrat

Prorok 3

VRAVIA, ŽE SA BLÍŽI PREBUDENIE. ŽE KĽÚČOM K NEMU JE ONA. NÁJDE VŠAK SVOJU IDENTITU VO SVETLE SKÔR, NEŽ ZAHYNIE V TEMNOTE?

Od chvíle, keď Carrington a Remko Brantovci boli nútení nechať svoju dcérku Elise vo vládnom meste, uplynulo dvadsať rokov. Hoci spolu s ostatnými prorokmi utiekli ďaleko mimo dosahu vlády, nikdy sa nevzdali nádeje, že ju z rúk zradcu zachránia. Ten sa medzitým stal prezidentom a mesto voviedol do novej éry pokoja, navodenej sérom Genezis, ktoré z ľudskej pamäti vymazalo všetky spomienky na city aj vzburu.

Tajuplný Aaron a jeho proroci však ešte nepovedali posledné slovo a pokúšajú sa zničiť ilúziu, ktorú vláda krvopotne budovala. Keď proroci vyšlú vyvolených Siedmich, aby zachránili Elise a priniesli do mesta prebudenie, medzi svetlom a temnotou sa rozpúta posledná bitka. Je možné, že kľúč ku konečnému víťazstvu drží v rukách dievča s podivnou mocou, ktoré sa odjakživa cítilo opustené, hoci jeho ľud naň nikdy nezabudol. V boji proti silám temna bude jej jedinou zbraňou práve táto pravda. Rozpomeň sa na to, kým si. Si svetlom sveta.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
340177
Názov
Návrat
Podnázov
Prorok 3
EAN/ISBN
9788089822249
Forma
Pevná
Autor
Rachelle Dekkerová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/08
Rozsah
288
Rozmer
140×210
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Návrat zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.