Zachráňte Amelie

Cathy Gohlkeovái527.net • 2018/07SK slovensky

Kniha : Zachráňte Amelie
Kúpiť
9,53
Katalógové číslo: 338480
Ušetríte až 3,37 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní

Kniha: Zachráňte Amelie

Leto 1939

JEDEN LIST, JEDNA PROSBA

Rachel Kramerová dostane počas pobytu v Nemecku záhadný list s prosbou od dávnej priateľky. Kristine, manželka dôstojníka SS Gerhardta Schlicka, si uvedomuje meniacu sa situáciu v spoločnosti a obáva sa, že manžel považuje ich dcérku Amelie, ktorá je od narodenia hluchá, za škvrnu na svojom árijskom rodokmeni.

ODHALÍ TEMNÚ PRAVDU

Rachel, ktorej Schlick kedysi dvoril, vie, že je nebezpečný rovnako ako hákové kríže, ktoré visia na berlínskych budovách ako čierne pavúky. Má podozrenie, že jej otec, popredný odborník v eugenike, vie o Hitlerových plánoch s ľuďmi, ako je Amelie, ktorých režim považuje za nehodných života. Keď sa odváži preskúmať jeho tajné dokumenty, odhalí aj šokujúce tajomstvá o vlastnej minulosti a rodine, ktorú nikdy nepoznala.

KTORÚ SA ROZHODNÚ VYNIESŤ NA SVETLO ZA KAŽDÚ CENU.

Rachel, ktorú si SS vezme na mušku, sa obráti o pomoc k Jasonovi Youngovi, ambicióznemu americkému novinárovi a pochybnému spojencovi, ktorý jej a Amelie pomôže utiecť z mesta vďaka kontaktom v odboji. Všetci traja sa ukryjú v bavorskom mestečku Oberammergau, známom svojimi pašiovými hrami, kde Jason a Rachel riskujú životy a pozývajú k tomu aj iných, aby zachránili neznámych ľudí, ktorých si tak veľmi obľúbili.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
338480
Názov
Zachráňte Amelie
EAN/ISBN
9788089822232
Forma
Pevná
Autor
Cathy Gohlkeová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/07
Rozsah
408
Rozmer
140×230 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
26%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Zachráňte Amelie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.