To najlepšie zo mňa - Čo s láskou

Nicholas Sparks

IKAR2018/07 SVK Slovensky

Kniha: To najlepšie zo mňa - Čo s láskou - 2. vydanie - Nicholas Sparks
Katalógové číslo: 335761
Ušetríte až 1,22 € z bežnej ceny 10,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Máj - lásky čas

Máj - lásky čas

Romány nielen pre zaľúbených o zaľúbených.Pre všetkých, ktorí túžia po láske. Pre tých, ktorí lásku majú, alebo ju hľada… Zistiť viac...
9,68
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: To najlepšie zo mňa - Čo s láskou

Každý by rád veril, že večná láska existuje. Aj ona tomu verila, keď mala osemnásť. 

V roku 1984 boli Amanda a Dawson spolužiakmi na strednej škole. Pochádzali z odlišných sociálnych pomerov, napriek tomu medzi nimi vznikla priam osudová láska. Meštiacka spoločnosť severokarolínskeho mestečka Oriental im ju nedopriala. Sklamaná Amanda odišla študovať na vysokú školu a Dawsona po tragickej autonehode zavreli do väzenia. 

Amanda a Dawson sa nevideli celé štvrťstoročie, až kým sa nestretli na pohrebe spoločného priateľa Tucka. Plnia jeho poslednú vôľu a spoznávajú, že staré city sa vracajú s novou silou. Ani jeden z nich nemá šťastný život. 

Dawson žije sám, pracuje na ropných plošinách na mori a tajne podporuje rodinu, ktorú nechtiac pripravil o otca. Amanda je vydatá, matka troch detí, ale jej vzťah s manželom alkoholikom, poznačený smrťou malej dcérky, stroskotal. 

Príležitosť zmeniť doterajší život je na dosah ruky, ale... je to ešte možné? Dá sa prepísať minulosť? A je láska naozaj to najcennejšie, čo môže človek darovať? 

Sparksov román To najlepšie zo mňa sa, podobne ako ďalšie autorove bestsellery, stal predlohou filmu s názvom Čo s láskou, ktorý sa uvádza v našich kinách. 

Z anglického originálu The Best of Me (Grand Central Publishing, Hachette Book Group, New York 2011) preložila Jana Seichertová.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
335761
Názov
To najlepšie zo mňa - Čo s láskou
EAN/ISBN
9788055163956
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Poznámka
2. vydanie
Autor
Nicholas Sparks
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/07
Rozsah
256
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
0,33
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
To najlepšie zo mňa - Čo s láskou zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.