Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo Výkriky tela ako odkazy duše - Michel Odoul Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo

Výkriky tela ako odkazy duše

Michel Odoul • Eugenika • 2018/05SK slovensky

Kniha : Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo - Výkriky tela ako odkazy duše
Kúpiť
9,76
Katalógové číslo: 334721
Ušetríte až 1,23 € z bežnej ceny 10,99
A navyše získate 9 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo

Výkriky tela ako odkazy duše

Autor vychádza najmä z tradičnej čínskej medicíny. Najprv analyzuje náš organizmus vo všeobecnosti, a potom uvádza prehľadne jednotlivé časti, orgány a systémy spolu s vysvetlením ich významu, ako aj významu v prípade ich ochorenia či poranenia. Alergie, bolesti v krku, zápaly, cysty, bolesti krížov, migréna, bolesti uší, nadváha, ischias, kŕče, závraty, očné choroby, rakovina a mnohé iné - to všetko sú prejavy väčšieho či menšieho napätia, nesúladu, nerovnováhy, nevedomého rozporu či potláčaného konfliktu, ktorý vedome nevnímame, alebo možno aj vnímame, ale nechceme sa ním zaoberať, a tak nás naň upozorňuje naše vlastné telo. Naše telo hovorí (ba priam kričí) o tom, čím trpí naše vnútro. A táto kniha nás učí tejto reči tela rozumieť. Učí nás pochopiť určité mechanizmy, zákonitosti a súvislosti. Bolesti a choroby, ktoré postihujú naše telo, nie sú dielom náhody či ranami osudu, ale jasnými signálmi, ktoré sa nám snažia povedať, že sa nám do cesty postavila nejaká prekážka. Keď sa naučíme vnímať človeka (vrátane seba samých) ako jeden celok, kde všetko súvisí so všetkým, zistíme, že väzby a spojitosti medzi telom, telesnými orgánmi a ich funkciou na jednej strane a psychikou na strane druhej nie sú žiadna mágia, ba ani ezoterika, ale že ide o čisto biologické vyjadrenie nášho stavu. Kľúčom k tomuto pochopeniu je aj táto publikácia.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
334721
Názov
Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo
Podnázov
Výkriky tela ako odkazy duše
EAN/ISBN
9788081005473
Forma
Brožovaná
Autor
Michel Odoul
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/05
Rozsah
256
Rozmer
130x200
Hmotnosť
0,20
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.