Geraldova hra

Stephen KingIKAR • 2018/08SK slovensky

Kniha : Geraldova hra - 3. vydanie
Kúpiť
10,04
Katalógové číslo: 331603
Ušetríte až 2,86 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní

Kniha: Geraldova hra

V jedno popoludnie odchádzajú manželia Gerald a Jessie Burlingamovci do svojho letného domu pri jazere. Je už po sezóne a v okolí niet ani živej duše. To, čo sa začína ako pokus o spestrenie upadajúceho intímneho života manželov v strednom veku v podobe nezvyčajných, ale v podstate nevinných erotických hier, sa však končí traumatizujúcim bojom opustenej ženy o holý život. V Jessie ožívajú najdesivejšie spomienky, najhlbší strach, najtemnejšie nočné mory, ale aj neutíchajúca vôľa prežiť.

Z anglického originálu Gerald's Game (Viking Penguin, a division of Penguin Books, USA Inc., New York 1992) preložila Alica Lajdová.

Úryvok z obsahu knihy

Veľmi opatrne sa posúvala ďalej doľava, dokiaľ jej to reťaz umožnila. Nebolo to veľa, zopár centimetrov, no uhol pohľadu sa jej predsa rozšíril. Uvidela Geraldovo plece a kúsok hlavy. Nebola si istá, ale zdalo sa jej, že na končekoch rednúcich vlasov mu zbadala kvapôčky krvi. Predpokladala, že aspoň toto môže pripísať svojej predstavivosti. Dúfala, že si to iba namýšľa.

„Gerald?“ zašepkala. „Gerald, počuješ? Prosím ťa, povedz, že počuješ.“

Nijaká odpoveď, nijaký pohyb. Znovu pocítila tú ustráchanú túžbu po domove, ktorá z nej vyvierala ako krv z neošetrenej rany.

„Gerald?“ zašepkala opäť.

Prečo hovoríš pošepky? Je mŕtvy. Muž, ktorý ťa raz prekvapil výletom do Aruby a raz si na silvestrovskom večierku v New Yorku zavesil tvoje topánky z krokodílej kože na uši... ten muž je mŕtvy. Doparoma, tak prečo hovoríš pošepky?

„Gerald!“ Tentoraz zvrieskla. „Gerald, preber sa!“

Jej vlastný škrekľavý hlas ju znova takmer uvrhol do stavu paniky. Najstrašidelnejšie však nebolo, že Gerald neodpovedal.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
331603
Názov
Geraldova hra
EAN/ISBN
9788055162461
Forma
Viazaná
Poznámka
3. vydanie
Autor
Stephen King
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/08
Rozsah
328
Rozmer
200×125×30 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
22%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Geraldova hra zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.