Diablova zajatkyňa

Jana PronskáSlovenský spisovateľ • 2018/04SK slovensky

Kniha : Diablova zajatkyňa - 1. vydanie
Kúpiť
8,26
Katalógové číslo: 330440
Ušetríte až 2,64 € z bežnej ceny 10,90
A navyše získate 8 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní

Kniha: Diablova zajatkyňa

Prvá dáma slovenskej historickej romance čitateľkám ponúka ďalší román, ktorý určite zaujme dôležité miesto v ich srdciach aj v knižniciach.

Prečítajte si dramatický príbeh lásky odbojného rytiera a krásnej kňažnej, inšpirovaný povesťami o Spišskom hrade i skutočnými historickými udalosťami.

Keď rytier Roland Geregy povstane proti krutej vláde županovho synovca Michala Balašu, podarí sa mu obsadiť kráľovský hrad a stane sa pánom celého Spiša. Verní druhovia ho presvedčia, aby zajal dcéru poľského kniežaťa Kiovského Annu a pýtal za ňu bohaté výkupné.

Rytier, ktorého život naučil nenávidieť ženy, Anninou prítomnosťou na hrade doslova trpí a nechce si pripustiť, že krásna a múdra kňažná ho očarila na prvý pohľad. Anna sa postupne dozvedá pravdu o Rolandovej minulosti a začne sa naňho dívať inými očami. Dokáže však presvedčiť Diabla zo Spiša, že ak bude mať v sebe vieru a nádej, všetko je možné? A akú cenu budú musieť obaja zaplatiť, aby sa naučili veriť láske, čo im vzklíčila v srdci?Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
330440
Názov
Diablova zajatkyňa
EAN/ISBN
9788022020442
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jana Pronská
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/04
Rozsah
256
Rozmer
200×130×25 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
24%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Diablova zajatkyňa zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.