Adresát neznámy

Ivan Petrovič • Vydavateľstvo SSS • 2018/04SK slovensky

Kniha : Adresát neznámy - 1. vydanie
Kúpiť
6,46
Katalógové číslo: 329356
Ušetríte až 1,44 € z bežnej ceny 7,90
A navyše získate 6 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní

Kniha: Adresát neznámy

Zbierka poviedok je prvotinou Ivana Petroviča. Debutujúci autor v nej predstavuje sériu vymyslených, ale aj skutočných príbehov za posledných dvadsať rokov.

V knihe s čiastočnými autobiografickými prvkami sa prelínajú príbehy odohrávajúce sa v slovenskom, poľskom a írskom prostredí. Často sa opakuje motív dobrého starého otca, spomienky na detstvo strávené s ním, ale aj zážitky z dospelosti, neľahká cesta hľadania práce v zahraničí , prvé a posledné lásky.

Vybrané poviedky nesú fantasticko-transcedentálne prvky, zvlášť Pán času, ale aj Nebo peklo či Muž v obleku. Iné sú pochmúrne, napríklad Zvláštna posádka, či smutné Adresát neznámy a Boží muž. Ďalšie, ako Zuby starej mamy či Na Starej hore, sú napísané v humornom podtóne. Každá z poviedok prinesie čitateľovi umelecký zážitok, a ak ho nepobaví, aspoň ho donúti zamyslieť sa nad rôznymi životnými situáciami.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
329356
Názov
Adresát neznámy
EAN/ISBN
9788082020161
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ivan Petrovič
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/04
Rozsah
136
Rozmer
130×210
Hmotnosť
0,16
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Adresát neznámy zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.