Terapia

Žiadni svedkovia, žiadne stopy, žiadne telo

Sebastian FitzekTATRAN • 2018/04SK slovensky

Kniha : Terapia - Žiadni svedkovia, žiadne stopy, žiadne telo
Katalógové číslo: 323986
Ušetríte až 2,66 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Terapia

Žiadni svedkovia, žiadne stopy, žiadne telo

ŽIADNI SVEDKOVIA ŽIADNE STOPY ŽIADNE TELO

Josy, dvanásťročná dcéra renomovaného psychiatra Viktora Larenza, za nejasných okolností zmizne z ambulancie vyšetrujúceho lekára, zatiaľ čo ju otec čaká v čakárni. Lekár aj sestrička zhodne tvrdia, že tam nikdy nevstúpila. Odvtedy nikto nevie, kde sa dievča zdržiava a čo sa s ňou stalo.

O štyri roky neskôr sa utrápený otec utiahne do osamoteného víkendového domu na ostrove Parkum. Tam ho vyhľadá záhadná mladá žena, ktorá sa predstaví ako spisovateľka a sťažuje sa, že ju sužujú bludné predstavy. Neustále sa jej zjavuje malé dievčatko, ktoré zmizlo bez stopy, podobne ako psychiatrova dcéra. Neznáma sa odvoláva na odporúčanie Viktorovho kolegu a požiada ho, aby ju liečil. Viktor spočiatku váha, lebo pod vplyvom traumatizujúcej udalosti zanechal svoju medicínsku prax, no napokon začne s terapiou, ktorá sa mení na čoraz dramatickejší výsluch...

Terapia Sebastiana Fitzeka je nesmierne sofistikovaný literárny triler, napätie medzi vnútorným svetom postáv a vonkajším vývinom udalostí možno priam krájať. Je napísaný priamym, jasným a mučivým štýlom vhodným pre čitateľov, ktorí majú záľubu v spletitých záhadách a hľadajú hlbšie porozumenie deja. V žánri psychotrilerov sa dosť často stáva, že autori siahajú po osvedčených trikoch a klišé, no to rozhodne nie je prípad Terapie. Román je presvedčivý už od otváracej scény, ohromujúca situácia v ambulancii lekára a jej dôsledky rezonujú ešte dlho potom, ako čitateľ obráti poslednú stránku. John Katzenbach, americký autor psychotrilerov.

Terapia je hádanka zahalená tajomstvom a mystériom. Triler udržuje čitateľa v napätí a neistote, ako sa to všetko skončí. Vzrušujúce spojenie medicíny a mysterióznosti. Paul Carson, americký autor kriminálnych príbehov.

Také strhujúce, že od napätia sa trasú dokonca aj strany! Bild am Sonntag

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
323986
Názov
Terapia
Podnázov
Žiadni svedkovia, žiadne stopy, žiadne telo
EAN/ISBN
9788022209311
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Sebastian Fitzek
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/04
Rozsah
224
Rozmer
135×215 mm
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Terapia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.