Vybrané kapitoly z paliatívnej ošetrovateľskej starostlivosti, 2.vydanie

Vysokoškolská učebnica

Radka Kurucová; Katarína Žiaková; Jana Nemcová; kolektív autorov

Osveta2018/02 SVK Slovensky

Kniha: Vybrané kapitoly z paliatívnej ošetrovateľskej starostlivosti, 2.vydanie - Vysokoškolská učebnica - Radka Kurucová; Katarína Žiaková; Jana Nemcová; kolektív autorov
Katalógové číslo: 323633
Ušetríte až 1,58 € z bežnej ceny 12,00
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,42
Do Vianoc: ÁNO
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Vybrané kapitoly z paliatívnej ošetrovateľskej starostlivosti, 2.vydanie

Vysokoškolská učebnica

Predkladaná publikácia si kladie za cieľ prispieť k rozšíreniu a prehĺbeniu poznania z oblasti paliatívnej ošetrovateľskej starostlivosti. Prináša najnovšie, systematicky spracované poznatky zo zdrojov domácej a zahraničnej proveniencie, vychádzajúce z výskumných štúdií a praxe založenej na dôkazoch.

Text je členený s dôrazom na manažment obťažujúcich symptómov pri život limitujúcich ochoreniach, pričom je rešpektovaná nielen ich fyzická, ale aj psychosociálna a duchovná dimenzia, ako aj holistický princíp nazerania na pacienta. Komplexnosť poskytovania paliatívnej starostlivosti je v jednotlivých kapitolách podložená aj prezentáciou spôsobov podpory rodine alebo blízkej osobe pri starostlivosti o pacienta so život limitujúcim ochorením. Učebnica nadväzuje na súčasné celosvetové a národné trendy rozvoja paliatívnej starostlivosti a môže sa stať aj podkladom pre spracovanie štandardných postupov pri starostlivosti o pacienta pri vybraných obťažujúcich symptómoch a problémoch.

Publikácia je určená odbornej verejnosti, pedagógom, výskumníkom v oblasti paliatívnej starostlivosti a pomáhajúcich profesií, sestrám v klinickej praxi, ako aj študentom pregraduálneho, postgraduálneho a špecializačného štúdia.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
323633
Názov
Vybrané kapitoly z paliatívnej ošetrovateľskej sta
Podnázov
Vysokoškolská učebnica
EAN/ISBN
9788080634575
Forma
Brožovaná
Autor
Radka Kurucová; Katarína Žiaková; Jana Nemcová; kolektív autorov
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/02
Rozsah
311
Rozmer
170x240
Hmotnosť
0,53
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vybrané kapitoly z paliatívnej ošetrovateľskej starostlivosti, 2.vydanie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.