Angličtina pre každého - Učebnica: Úroveň 2 pre začiatočníkov | kníhkupectvo Literama.sk

Angličtina pre každého - Učebnica: Úroveň 2 pre začiatočníkov

Rachel HardingIKAR2018/04 SVK slovensky

Kniha: Angličtina pre každého - Učebnica: Úroveň 2 pre začiatočníkov - 1. vydanie - Rachel Harding
11,20
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 320272
Ušetríte až 1,70 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 11 vernostných bodov

Kniha: Angličtina pre každého - Učebnica: Úroveň 2 pre začiatočníkov

ÚROVEŇ 2 MIERNE POKROČILÝ Kompletný program pre samoštúdium anglického jazyka, ktorý kombinuje jednoduché vizuálne učenie s prehľadným vysvetlením gramatiky, s cvičeniami, ako aj s voľne dostupnými nahrávkami. Vizuálny gramatický sprievodca uľahčuje porozumenie zložitým jazykovým javom. Krátke moduly umožňujú učiť sa vlastným tempom. Jednoduché cvičenia pomôžu precvičiť si základné jazykové zručnosti: písanie, čítanie, hovorenie a počúvanie. Audionahrávky prinášajú skutočnú každodennú angličtinu, a tak pomáhajú zlepšovať odpočúvacie zručnosti a plynulosť v hovorení. Ilustrácie a grafika poskytujú vizuálny kontext, a pomáhajú tak lepšie si všetko zapamätať, ako aj používať gramatiku a slovnú zásobu. AKO PROGRAM FUNGUJE Učebný program má 4 úrovne, pričom každá pozostáva z učebnice a cvičebnice. Úroveň 2 – mierne pokročilý je vhodná pre tých, ktorí už majú základné vedomosti z angličtiny. Tento program je v súlade s CEFR, medzinárodnými štandardmi na učenie cudzích jazykov. Tabuľka porovnáva úrovne CEFR s ich približným ekvivalentom pri skúškach. CEFR TOEFL papierový test TOEFL počítačový test TOEFL internetový test IELTS 1 ZAČIATOČNÍK 2 MIERNE POKROČILÝ 3 STREDNE POKROČILÝ B1-nižšie B2 4 POKROČILÝ vyššie B2-C1 NAHRÁVKY ZDARMA webstránka a aplikácia Z anglického originálu English for Everyone, Course Book, Level 2 Beginner (Dorling Kindersley Limited, Londýn 2016) preložila Michala Kamhalová

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
320272
Názov
Angličtina pre každého - Učebnica: Úroveň 2 pre za
EAN/ISBN
9788055159881
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Rachel Harding
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/04
Rozsah
184
Rozmer
233×195×20 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Angličtina pre každého - Učebnica: Úroveň 2 pre začiatočníkov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.