Prekliaty princ

Royalovci 2 Royalovci zničia každého

Erin Wattová

IKAR2018/06 SVK Slovensky

Kniha: Prekliaty princ - Royalovci 2 Royalovci zničia každého - 1. vydanie - Erin Wattová
Katalógové číslo: 320270
Ušetríte až 1,33 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Séria kníh: Royalovci
Royalovci
Titul je zaradený v tejto sérii
10,57
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Prekliaty princ

Royalovci 2 Royalovci zničia každého

Reed Royal má všetko, čo na čo si spomenie – atraktívny vzhľad, spoločenské postavenie, peniaze. Dievčatá stoja v radoch, aby si s ním vyšli na rande, chalani mu závidia. Ale Reedovi nikdy nezáležalo na ničom okrem rodiny, kým sa v jeho živote neobjavila Ella Harperová. To, čo sa pôvodne začalo ako prejav čírej nenávisti k otcovej zverenkyni a plán, ako jej urobiť zo života peklo, sa postupne zmenilo na túžbu mať Ellu po svojom boku a chrániť ju.

Stačila však jedna zbytočná chyba a Ella ušla z Reedovho náručia. U Royalovcov nastal zmätok. Reedov svet sa rozpadá, Ella ho odmieta a tvrdí, že sa navzájom ničia. A MOŽNO MÁ PRAVDU. Tajomstvá. Zrada. Nepriatelia. S ničím podobným sa Reed doposiaľ nestretol. Ale ak chce získať svoju princeznú späť, musí dokázať, že on za jej lásku stojí.

Prekliaty princ je druhý diel knižnej série o bohatej rodine Royalovcov.

Z anglického originálu Broken Prince (EverAfter Romance 2016), preložila Eva Rebollo.

Úryvok z obsahu knihy ...

„Callum, ja len... nepatrím sem, jasné? Nie som nijaká bohatá princeznička, ktorá chodí na prestížnu strednú a k večeri si nalieva tisícdolárové šampanské. To nie som ja. Nie som ani bohatá, ani elegantná...“

„Ale si!“ preruší ma. „Si veľmi, veľmi bohatá, Ella, a už sa s tým zmier. Otec ti zanechal majetok a v najbližšom čase si sadneme s právnikmi a dohodneme sa, ako s peniazmi naložíš. Investície, správa majetku a podobné záležitosti. Okrem toho...“ vytiahne z vrecka koženú peňaženku a podá mi ju. „Tvoje mesačné vreckové, ako sme sa dohodli, a kreditná karta.“

Zakrúti sa mi hlava. Odkedy som odtiaľto odišla, riešila som iba Reeda s Brooke. Celkom som zabudla na dedičstvo po Stevovi.

Podrobnejšie info
Katalógové číslo
320270
Názov
Prekliaty princ
Podnázov
Royalovci 2 Royalovci zničia každého
EAN/ISBN
9788055159966
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Erin Wattová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/06
Rozsah
296
Rozmer
200×125×22 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Prekliaty princ zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.