Zahrajme si pesničky o zvieratkách

Lysák

Rebo SVK Slovensky

Kniha: Zahrajme si pesničky o zvieratkách - 1. vydanie - Lysák
Katalógové číslo: 320110
11,33

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Zahrajme si pesničky o zvieratkách

Knižka s klavírčekom obsahuje jednoduchý záznam najkrajších ľudových pesničiek o zvieratkách. Kukulienka, kde si bola, Kohútik jarabý, Medveďku, daj labku, Maličká som, Prší, prší, len se leje, Zjedzte ma vĺčky, zjedzte, Po valašsky od zeme, Pásla ovečky, Čie sú to kone, Bola babka, Keď komára ženili, Krásna, krásna, kde si húsky pásla. Farebné noty s číslami a im zodpovedajúce farebné značky pod každým klávesom pomôžu malým klaviristom ľahko zvládnuť každú pesničku. Kniha s klavírčekom rozvíja muzikálnosť, základnú hudobnú gramotnosť a slovnú zásobu, senzomotorickú koordináciu a jemnú motoriku. A hlavne vytvára vzťah k tradíciam a ľudovým piesňam. Komponenty: -Leporelo s 12 pesničkami s notovým zápisom -Zvukový modul klavírčeka (nový modul) -2 ks tužkových batérií (AA)
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
320110
Názov
Zahrajme si pesničky o zvieratkách
EAN/ISBN
9788025510063
Forma
Leporelo
Poznámka
1. vydanie
Autor
Lysák
Druh tovaru
Kniha
Rozsah
22
Rozmer
260×260×30 mm
Hmotnosť
0,72
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zahrajme si pesničky o zvieratkách zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.