Človek v dejinách filozofie

Viktor Timura

AB - KONZULT2017 SVK Slovensky

Kniha: Človek v dejinách filozofie - Viktor Timura
Katalógové číslo: 319173
Ušetríte až 1,45 € z bežnej ceny 11,00
A navyše získate 9 vernostných bodov
9,55
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Človek v dejinách filozofie

Vývoja názorov na človeka v dejinách filozofie od antiky po nemeckú klasickú filozofiu. Pokus o ucelený pohľad na problematiku človeka, ako ho riešili hlavní predstavitelia filozofie v jednotlivých historických obdobiach (v antike, renesancii, v novovekej filozofii, osvietenstve a v nemeckej klasickej filozofii). Takýto pohľad na túto filozofickú problematiku u nás doteraz absentoval. Osobitne vystupujú do popredia problémy človeka vyplývajúce z jeho zaradenia do spoločnosti s úsilím jednotlivých filozofov o ich riešenie v súvislosti s kultiváciou človeka, jeho skultúrňovaním a poľudšťovaním spolu s rozkrývaním tendencií, ktoré smerujú proti človeku, ľudskosti a ľudstvu. Myšlienky antických, renesančných, novovekých filozofov i nemeckej klasickej filozofie nestratili na aktuálnosti ani v súčasnosti, skôr naopak. Rezonujú dnes viacej, ako by sme si mohli myslieť a ako by to bolo žiaduce.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
319173
Názov
Človek v dejinách filozofie
EAN/ISBN
9788080792619
Forma
Pevná
Autor
Viktor Timura
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017
Rozsah
272
Rozmer
150×210
Hmotnosť
0,47
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Človek v dejinách filozofie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.