Biele telá

Kde sa končí všímavosť a začína sa posadnutosť?

Jane RobinsováIKAR • 2018/05SK slovensky

Kniha : Biele telá - Kde sa končí všímavosť a začína sa posadnutosť? - 1. vydanie
Kúpiť
10,69
Katalógové číslo: 318706
Ušetríte až 1,21 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní

Kniha: Biele telá

Kde sa končí všímavosť a začína sa posadnutosť?

Felix a Tilda pôsobia ako dokonalý pár, on je finančník, ona krásna vychádzajúca herecká hviezda, obaja mladí a zamilovaní. Lenže za bezchybnou fasádou nie je všetko ako sa zdá.

Callie s hrôzou pozoruje, ako jej sestra Tilda pod vplyvom dominantného Felixa chradne pred očami. Mlčky sa prizerá ako Tilda rezignovala na svoju kariéru, takmer prestala jesť, je posadnutá poriadkom a v odpadkovom koši skrýva podozrivé injekčné striekačky. Čoskoro sa dozvie o Felixových záchvatoch zúrivosti a zbadá na sestre modriny.

Zo strachu, že Felix Tildou manipuluje a ubližuje jej, sa Callie pridá k internetovej skupine pre obete domáceho násilia a ich priateľky. Situácia sa jej však vymkne spod kontroly, a keď jeden z násilníkov zabije jej kamarátku, zapochybuje o vlastnom úsudku. Vtom nájdu Felixa mŕtveho v hotelovej izbe, a hoci pitva nepreukázala cudzie zavinenie, všímavá Callie má iný názor.

Tento napínavý triler navždy zmení spôsob, akým uvažujete o láske, posadnutosti a násilí, ktorého sa dopúšťame na druhých – a na sebe.

Z anglického originálu White Bodies (HQ, an imprint of Harper Collins Publishers, Londýn 2017) preložil Peter Tkačenko.

Úryvok z obsahu knihy

Na úvod sa potichu spieval žalm Pán je môj pastier, no zistila som, že na spev sa nezmôžem. Ten okamih mi privodil nevoľnosť, zakrútila sa mi hlava a pre istotu som sa oprela o múr. Niežeby som žialila za Felixom, aj keď pohľad na jeho zronenú smútiacu rodinu bol ubíjajúci. Skôr mi bolo zle z toho, že viem priveľa. V deň jeho smrti som čakala, že každú chvíľu sa u mňa doma alebo v kníhkupectve ukážu policajti. Rovnako v to ráno po pitve.
Aj teraz, na pohrebe, ma morila istota, že pred kostolom postávajú policajti, od zimy prešľapujú na mieste, podchvíľou si potajme zapália, a len čo vyjdem z tieňov chrámu na jesenné slnko, začujem svoje meno. Callie Farrowová? Smieme na slovíčko?

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
318706
Názov
Biele telá
Podnázov
Kde sa končí všímavosť a začína sa posadnutosť?
EAN/ISBN
9788055159676
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jane Robinsová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/05
Rozsah
304
Rozmer
200×125×20 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Biele telá zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.