Veľké sprisahanie proti Rusku

Michael Sayers,Albert E. KahnAB - KONZULT2017/09 SVK slovensky

Kniha: Veľké sprisahanie proti Rusku - 1. vydanie - Michael Sayers,Albert E. Kahn
12,43
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 314993
Ušetríte až 2,57 € z bežnej ceny 15,00
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Veľké sprisahanie proti Rusku

Určite ste si všimli ako nás v poslednej dobe média, najmä televízia a rádia denne dezinformujú. Vraj nebezpečné Rusko ohrozuje „slobodu a demokraciu“ a to skoro na celom svete. Rusi údajne nielenže okupujú Krym, ale aj východnú Ukrajinu. Ohrozujú Pobaltsko a musíme tam preto vyslať naše vojenské jednotky. Ovplyvnili dokonca americké voľby, atď. Kto toto všetko vymýšľa? A čo tým sleduje? Mnohí tomu aj veria, nie nadarmo sa hovorí, že „Tisíckrát opakovaná lož sa stáva pravdou“. Ale takáto protiruská propaganda tu už bola a dokonca nie raz! Nič sa nezmenilo, Vôbec nezáleží na tom, či v Rusku vládol cár, či komunisti, či terajší oligarchovia! O čo teda ide? Ako a prečo to začalo? Kto a prečo to robí? Uvedomujete si, že tohto roku je aj 100.-sté výročie Veľkej revolúcie v Rusku? A ako to bolo s 2. svetovou vojnou? Kto ju rozpútal a prečo? Bol to len Hitler? Alebo niekto iný? Začítajte sa do neuveriteľného tajného zákulisia politických a vojenských udalostí od r. 1914 až do r.1946. Tajné služby sa činia.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
314993
Názov
Veľké sprisahanie proti Rusku
EAN/ISBN
9788080792572
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Michael Sayers,Albert E. Kahn
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/09
Rozsah
368
Rozmer
160x235
Hmotnosť
0,75
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Veľké sprisahanie proti Rusku zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.