Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva

Dobrodružná cesta obdobiami vzdoru

Danielle Graf; Katja Seide

TATRAN2017/08 SVK Slovensky

Kniha: Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva - Dobrodružná cesta obdobiami vzdoru - 1. vydanie - Danielle Graf; Katja Seide
Katalógové číslo: 305063
Ušetríte až 2,47 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Séria kníh: Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva
Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva
Titul je zaradený v tejto sérii
10,43
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva

Dobrodružná cesta obdobiami vzdoru

To najdôležitejšie pri výchove malého dieťaťa je zachovať pokoj, aj keď sme nervózni a v časovom strese. Rodičia zo skúsenosti vedia, že akonáhle "vypenia", celú situáciu iba zhoršia. 

Katja Seide a Danielle Graf šarmantne a s vtipom na mnohých príkladoch objasňujú, ako zvládať aj najstresujúcejšie momenty, keď na naše ziapajúce slniečko zízajú okoloidúci a my sme na pokraji zrútenia. Aj týmto rodičom sú určené dobré rady v knihe Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva.

Dozvieme sa, ako upokojiť nielen seba, ale aj svoje dieťa a vybudovať si harmonický vzťah. Autorky sa pokúšajú nájsť hranice, keď môžeme k dieťaťu aj v návale hnevu láskyplne pristúpiť a zároveň trvať na určitých pravidlách, aby sa detský mozog postupne naučil venovať nielen vlastným záujmom, ale vnímať aj potreby ostatných. Kniha nielenže poskytne praktické rady, ale vysvetľuje reakcie dieťaťa aj z vedeckého hľadiska a na základe vlastného výskumu autoriek.

Autorky sa zamerali i na prapôvod detského správania (v biologickej aj citovej oblasti), aby vysvetlili rodičom vzdor detí a ukázali im, ako mu čeliť. Prinášajú nové, moderné a uskutočniteľné výchovné postupy a rozširujú zaužívaný pohľad na dlhodobé praktiky vo výchove. Prevedú nás aj dobrodružnou cestou obdobiami vzdoru, ktorá je pre rodičov bolestná, ale patrí ku skúsenostiam, ktoré deti potrebujú, aby dozreli.

Kniha na nemeckom knižnom trhu prekonala všetky očakávania. Už druhý rok sa drží v prvej dvadsiatke bestsellerov a nadšené ohlasy čitateľov pribúdajú

Keď naše malé slniečko hádže taniere. Nechce vaše dieťa zaspať? A chodenie po schodoch neprichádza do úvahy? Namiesto toho, aby sa rodičia začali rozčuľovať, mali si by radšej prečítať túto knihu. Autorky najčítanejšieho rodičovského blogu v Nemecku ukazujú, ako upokojiť seba a tým aj dieťa. Ak sa obe strany zbavia hnevu a nájdu riešenia, zistia, čo sa deje v srdci a v hlave detí i dospelých.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
305063
Názov
Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva
Podnázov
Dobrodružná cesta obdobiami vzdoru
EAN/ISBN
9788022208994
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Danielle Graf; Katja Seide
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/08
Rozsah
272
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
0,37
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Moje vymodlené dieťa ma privádza do zúfalstva zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.