Madam X Odhalenie

Zlatá klietka sa otvára

Jasinda Wilderová

IKAR2018/02 SVK Slovensky

Kniha: Madam X Odhalenie - Zlatá klietka sa otvára - 1. vydanie - Jasinda Wilderová
Katalógové číslo: 304387
Séria kníh: Madam X
Madam X
Titul je zaradený v tejto sérii
11,46

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Madam X Odhalenie

Zlatá klietka sa otvára

Volám sa Madam X.

Moja minulosť je kdesi zamknutá.

Moja prítomnosť je v tejto pozlátenej klietke...

Madam X žije izolovaná v apartmáne, ktorý patrí jej milencovi a strážcovi Calebovi. Má ju celkom pod kontrolou, ovláda ju, vlastní jej telo, núti ju robiť, čo sa mu zachce, a pritom má zástupy iných mileniek. Madam X čoskoro zistí, že v jeho živote nie je jediná, keď sa náhodou stretne s jednou z jeho „učníc“. Caleb tvrdí, že tie ženy len učí, aby z nich boli dokonalé nevesty.

Srdca Madam X sa však zmocní niekto iný. Ocitne sa v rukách trochu drsného a tajomného Logana, s ktorým sa zoznámila na jednom večierku a už sa s ním raz pokúsila utiecť. Tentoraz sa jej podarí opustiť Caleba, vykričí mu jeho neveru, nadutosť aj pýchu a ďalšou cestou sa uberá s Loganom. Na jednej strane je Logan úžasný, na druhej ju trochu desí. Poskytne jej však informácie, ktoré vypátral o jej minulosti, lebo Madam X stále trpí stratou pamäti a nevie, kto vlastne je a kým bola kedysi. No Caleb Indigo nemieni ustúpiť a chce Madam X vlastniť stoj čo stoj. Určite sa jej nevzdá bez boja, bez takého, ktorý všetkých zničí.

Z anglického originálu Madame X – Exposed (Berkley Books, an Imprint of Penguin Random House, LLC., New York 2016) preložila Miriam Ghaniová.

Úryvok z obsahu knihy ...

„Prečo?“ pýtaš sa. Stojíš niekoľko centimetrov odo mňa, civieš, v tmavých očiach sa ti zračí podozrenie. „Prečo tá náhla zmena?“

„Nie je náhla, Caleb...“

„Ide oňho, pravda?“ štekneš podráždene.

Žiarlivo? Nehodí sa to. Caleb, nepristane ti to.

„Nejde o Logana.“ Zastavím sa, žmurkám, premýšľam, potom sa nadýchnem a znovu zbieram odvahu. Cítim, že som zasa o niečo silnejšia. „Teda nie celkom.“

„Čo to znamená, X? Nie celkom?“

Zaváham, hľadám neutrálnu, ale pravdivú odpoveď. „Znamená to... krátky čas, ktorý som strávila s Loganom... aj teraz som zvedavá, aký je svet tam vonku. Nezačalo sa to pri ňom a pri ňom sa to ani nekončí.“ Snažím sa o kompromis. „Nemôžeš ma tu držať navždy, Caleb. Nie som majetok. Som žena. Človek.“

„Len sa ťa snažím chrániť.“ Pristúpiš bližšie, tvrdou hruďou ma tlačíš do pŕs, tvoje ruky mi spočinú na bokoch.

„Viem.“

„Nemusíš byť majetok, X,“ povieš chrapľavo, „ale si moja.“


Podrobnejšie info
Katalógové číslo
304387
Názov
Madam X Odhalenie
Podnázov
Zlatá klietka sa otvára
EAN/ISBN
9788055157825
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jasinda Wilderová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/02
Rozsah
312
Rozmer
200×125×25 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Madam X Odhalenie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.