Mapa, ktorá vedie k tebe

Láske sú všetky plány ukradnuté

J. P. MonningerIKAR • 2018/02SK slovensky

Kniha : Mapa, ktorá vedie k tebe - Láske sú všetky plány ukradnuté - 1. vydanie
Kúpiť
12,49
Katalógové číslo: 304383
Ušetríte až 1,41 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní

Kniha: Mapa, ktorá vedie k tebe

Láske sú všetky plány ukradnuté

Mladá Heather si už mapu svojho života nakreslila: po vysokej chcela s kamarátkami cestovať po Európe, v septembri by sa vrátila a začala sľubnú kariéru v newyorskej banke, vo svete, kde možno sotva niečo nechať na náhodu.

Lenže potom nastúpi do nočného vlaku do Amsterdamu a zoznámi sa s vášnivým cestovateľom Jackom. Ten nezmení len smer jej cesty, ale aj života. Rozpráši Heatherin starostlivo pripravený cestovný plán a spolu putujú po stopách denníka Jackovho starého otca, ktorý prechádzal Európou po skončení druhej svetovej vojny.

Jack ukazuje Heather miesta, ktoré by nenašla v žiadnom turistickom sprievodcovi, a chce, aby v potulkách pokračovali. Ona má však namierené do Spojených štátov a nahovára Jacka, aby ju nasledoval. Jack odmieta prijať Heatherin návrh a dusí v sebe tajomstvo, ktoré otrasie Heatheriným svetom od základov.

Román J. P. Monningera Mapa, ktorá vedie k tebe je príbeh lásky, straty a dokonalých plánov, ktoré môžu vyjsť navnivoč.

Preložila Oľga Kralovičová

Úryvok z obsahu knihy

Vtedy som si uvedomila, že to nemusím robiť.

Nemusím vyhrať. Nemusím sa hádať. Nemusím presviedčať nikoho o ničom. Nemusím s ním zostať ani o chvíľu dlhšie. Jack bol krásny ako diabol, bol to príťažlivý muž a mal svoj šarm, ale prečo to musí teraz robiť? Mala som miesto. Čakala ma kariéra. Bolo zbytočné sa hádať. Keby sme spolu chodili mesiace, tak dobre, áno, pokúsila by som sa dostať tomu na koreň, ale nebola som v tej situácii. Bolo skvelé uvedomiť si, že môžem jednoducho vstať, usmiať sa a elegantne sa rozlúčiť.

A to som aj urobila.

„Vieš čo, Jack? Mrzí ma to. Naozaj. Nechcem sa hádať. Som si istá, že si skvelý chalan, ale možno, neviem, možno sa k sebe napokon nehodíme. Možno nechceme od života to isté. Ktovie.“

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
304383
Názov
Mapa, ktorá vedie k tebe
Podnázov
Láske sú všetky plány ukradnuté
EAN/ISBN
9788055157801
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
J. P. Monninger
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/02
Rozsah
376
Rozmer
200×125×25 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Mapa, ktorá vedie k tebe zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.