Ottova veľká rodinná encyklopédia

OTTOVO NAKLADATEĽSTVO • 2017/11SK slovensky

Kniha : Ottova veľká rodinná encyklopédia
Kúpiť
19,97
Katalógové číslo: 301569
Ušetríte až 20,02 € z bežnej ceny 39,99
A navyše získate 19 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní

Kniha: Ottova veľká rodinná encyklopédia

Nijaká domáca knižnica by nebola kompletná, ak by v nej chýbala kvalitná a prehľadná encyklopédia. Ottova veľká rodinná encyklopédia prináša dôsledne spracované poznatky a vyčerpávajúce informácie z oblastí ako je fauna a flóra, ľudské telo, veda, technika a vynálezy, náboženstvo, mytológia a filozofia, spoločenské vedy, dejiny umenia, hry a voľnočasové aktivity, vesmír, zdroje energie, geografia, história, ekonómia či šport. V tejto veľkoryso komponovanej publikácii nájdete viac ako 5 000 odborných informácií, takmer 1500 fotografií a vyše 500 zaujímavostí. Encyklopédia je prehľadne rozčlenená do jednotlivých tematických celkov, takže čitateľ sa v nej rýchlo a poľahky zorientuje. Súčasťou knihy je aj výkladový slovník, s ktorého pomocou si môžete rozšíriť svoje vedomosti, a nechýba ani podrobný register. Zabudnite na internet; táto jedinečná kniha vám poskytne dostatok kvalitných informácii spracovaných do ucelenej formy, takže ich už nemusíte zložito vyhľadávať a overovať v iných zdrojoch.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
301569
Názov
Ottova veľká rodinná encyklopédia
EAN/ISBN
9788074516375
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/11
Rozsah
576
Rozmer
210×300 mm
Hmotnosť
2,36
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
50%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Ottova veľká rodinná encyklopédia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.