Odvody

Jozef MihálKO & KA spol. s r.o.2017 SVK slovensky

Kniha: Odvody - Jozef Mihál
16,61
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 295775
Ušetríte až 3,19 € z bežnej ceny 19,80
A navyše získate 16 vernostných bodov

Kniha: Odvody

Prvýkrát sa objavuje na slovenskom trhu publikácia, ktorá systematickým spôsobom a s pomocou množstva príkladov vysvetľuje podstatu odvodov na sociálne poistenie a na zdravotné poistenie.

Nájdete tu kto sa na účely zákonov o sociálnom poistení a zdravotnom poistení považuje za zamestnanca a za zamestnávateľa a kto je SZČO. Zistíte ako sa určí vymeriavací základ a platí poistné a to aj v špecifických prípadoch (napríklad nepravidelný príjem v sociálnom poistení). Podrobne je vysvetlený spôsob platenia odvodov v prípade dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru. V knihe je všetko o odvodovej výnimke a o odpočítateľnej položke na zdravotné poistenie. Len tu nájdete dôkladne popísané povinnosti pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov, vykazovaní a ďalších administratívnych povinnostiach. Rozsiahla kapitola je venovaná odvodom z podielov na zisku. Kniha obsahuje aj komentár k poistencom štátu a svoje si tu nájdu tzv. samoplatitelia v zdravotnom poistení. A je tu i kapitola venovaná aktuálnej téme: otec na materskej. Autori sú skúsení lektori v oblasti pracovného práca, sociálneho poistenia a zdravotného poistenia.

Túto odvodovú učebnicu by ste určite mali mať.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
295775
Názov
Odvody
EAN/ISBN
9788097230623
Forma
Brožovaná
Autor
Jozef Mihál
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017
Rozsah
229
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,36
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Odvody zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.