Smiešna osobná dráma - Terézia Šimová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Smiešna osobná dráma

Terézia ŠimováTATRAN2016/12 SVK slovensky

Kniha: Smiešna osobná dráma - 1. vydanie - Terézia Šimová
9,38
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 285473
Ušetríte až 2,52 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

Tento zoznam bol doplnený a aktualizovaný 24. júna 2021 a obsahuje tituly, ktoré boli vydané s podporou FPU (dáta z 4.2.… Zistiť viac...

Kniha: Smiešna osobná dráma

Terezino božské krédo – čo najdlhšie si užívať slobodu pred vstupom do života – jej predlžuje bezstarostnú študentskú existenciu. Navyše, aby oddialila utrpenie spojené s písaním diplomovky, uprednostní Erazmus v Istanbule. A tak začne pendlovať medzi Európou a Áziou, behať popri Marmarskom mori, chodiť na predražené pivo s Turkom Anilom a ulievať sa zo seminárov. Po návrate z Turecka ju finančné suchoty donútia brigádovať v Brnianskych papierňach. Prvé stretnutie s reálnym životom ju zavedie do ubíjajúcej reality, medzi ľudí, ktorých pohyb po tlačiarni je jej jediným rozptýlením. Proti tlačiarenskému osadenstvu je v obrovskej výhode – ako brigádnička môže kedykoľvek odísť. Aj bez rozlúčky. Ďalšia brigáda v megakorporácii ju posadí do open spaceu medzi zaujímavé postavičky, ktoré sa vyžívajú v slovičkárení a v šplhaní v rámci korporátnej štruktúry. Samozrejme, všetci sa tvária mega dôležito. Keď ju chcú povýšiť, dá výpoveď. Tereza dosiahla svoju métu, napísala a obhájila diplomovku a namiesto krajších zajtrajškov ju čaká krutá realita – znova nemá prácu!

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
285473
Názov
Smiešna osobná dráma
EAN/ISBN
9788022208369
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Terézia Šimová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/12
Rozsah
176
Rozmer
140×210 mm
Hmotnosť
0,31
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Smiešna osobná dráma zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.